1. demirbaş argümanları:
  1- kainat kendi kendine var olamaz. dolayısıyla bir yaratıcı vardır.
  2- evrim yahudi yalanıdır. maymundan insan olmaz.
  3- arapça'da şu kelime böyle olduğu için bla bla...
  4- tefsirine bak.
  5- inancıma saygı göstermek zorundasın.
  tarzı olur.
  tefsirleri günün kurtarıcısıdır.
 2. temel manası guzel ahlakli iyi insan. dini de islamsa +point.
 3. elinden dilinden kimseye zarar gelmemesi gerekirmiş. biz öyle duyduk. yani öyle dedilerdi.
 4. islam dinine inanan kişi.

  dünya üzerinde belki de en fazla yorumu bulunan dinin mensupları. herkes kafasına göre yorumlayıp uyguluyor. bu kadar farklılık başka bir dinde yoktur sanıyorum. zira bunca mezhep çatışması hiç mantıklı değil.

  sonuç olarak neye inanacağını şaşırmış kişidir. kur'an demeyin sakın, çünkü azınlık bir kitle dışında kimse onu okuyarak, özümseyerek müslüman olmuyor.

  (bkz: gerçek islam bu değil)
 5. islam hakkında eleştiri ve argüman beyan ettiğin zaman inancıma karışma diye çığırmaya başlayan versiyonları bulunan, islam dinine mensup kimseler.

  islam senin tekelinde mi lan cahil? inanışının nesine karışmışım allahına inanıyorsun, kılıyorsan namazını kılıyorsun benim eleştirel yorumlarımın seninle alakası yok, herhangi bir din ve olgu hakkında istediğimi söylerim, oyna devam.
 6. görüyorum ki bağzı arkadaşların sert bir dille tebliğ edilmeye ihtiyacı var.

  tanrıya inanan, az düşünen çok inanan kimse.
 7. islam konseptine dahil olduğunu iddia eden kimse. iddia etmek yetiyormuş herhalde.
 8. klavye delikanlılarının çoğunlukla aslı, astarı olmayan asparagas itham ve hezeyanlarina hedef olan islam dinine mensup kişilerdir.

  bahsettikleri pek çok konudaki cehaleti pardon bilgileri sosyal medyada yazılanlardan ve propaganda amaçlı yazılmış kaynaklardan oluşan bu delikanlılarin cehaleti o kadar bariz ki pek çok konuda cevaplarını alıp pusmuslardır. çünkü tartışmada ne bir adım öteye gidecek bilgileri nede kapasiteleri vardır.

  pusmayan varsa kizillandirsin *
 9. %90'ı törörist falan değildir. %1 bile değil be yav...
  libya bombalanır, ırak bombalanır, afganistan işgal edilir, filistin'de ilhak altında yaşarlar ve ölürler ama intikam almaya kalkanlar çok küçük bi azınlık ki onlar da provokasyona gelip saçmalar ve sık sık masumları, alakasız kişileri de (müslüman olsun olmasın) öldürürler. yine de katlillikte -istatstiksel olarak- emperyalist devletlerin çook gerisinde kalırlar.
  edit: düşmanı öldürmekten çok kendi insanlarını öldürürler hatta tabiki.