• izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.30)
mutlu ol yeter
sıcacık mahalle havasını verebilmek için gerçek bir mahallede çekilen "mutlu ol yeter" istanbul'da hiç bilinmeyen "istasyon" semtinde geçen, içinde aşk, komşuluk ve herkesin kendinden bir şey bulabileceği bir hikâyeyi anlatıyor.
dizide ali atay (can), öner erkan(güneş), ertan saban (babür), aslı enver (zeynep), sait günay (ziver), tülay bursa (şerife), seda türkmen (ayşe), efetuncer (vefa) , ayten uncuoğlu (azize afife), fırat albayram (devrem), nilgünal (nurten), yılmaz gruda (ziya), erkan üçüncü (bakkal), metin büktel (medik), bülent seyran (kamer), göktay tosun (manav), bedia begovska (rona), luranahmedi (dayı), emre ertunç - kubilay çamlidağ - erol alpsoykan (kahve üçlüsü) karakterlerine can veriyor. (atv.com.tr)


 1. ali atay ve ertan saban ın çok yeni ve çok komik dizisi. şarkıları da gayet güzel.
  izlerken buraya gelmeyi planladığımda caniko dan belli
 2. alttan alttan sosyal mesaj göndermeli, 'mahalle' havasını biraz yakalamış, ali atay'ı -bilerek mi bilmeden mi emin değilim- yine mecnun olarak gördüğümüz, öner erkan ve ertan saban'ın efsane olduğu, aslı enver'in de asıl kız olarak iyi gittiği dizidir. yan karakterleri çok beğendiğim söylenemez. konusu desen ilginç kısımları var ama ne kadar götürür bilmem. 3-4 bölümünü daha izleyip burayı tekrar düzenlerim.
  ayrıca (bkz: jin - buludlar)
 3. ali atay'ın gerçekten böyle biri olduğunu düşünmeme sebep olan dizi. mecnun karakterinin özellikleri üzerine yapıştı, inşallah hiç kalkmaz da.