• youreads puanı (9.00)
  1. gereksiz fazla smaç yapıldığı için aaron ın müthiş smacının arada kaynadığı yarışma.
  2. garip olaylara sahne olmuş olağanüstü etkinlik.izlemeyen bayağı şey kaçırır.slam dunk tarihinde önemli bir kilometre taşı.biraz şiddet, biraz estetik bolca melezlik ve genetik değişimin insanı getirdiği enteresan yer gibi bir şey.2:44 itibarenki smaçlarda ağzım açık kaldı.
  3. son yılların en kaliteli smaç yarışmasıydı. zach lavine kazandı ama bence orlando dan gordon hak etmişti. maskot un üstünden iki kere, bir bacak arası diğeri ise mabadının altından olmak üzere, özellikle maskot elektrikli kaykay ile kendi etrafında dönerken gordon un zıplayıp 360 derece dönüp ( topu epeyde arkadan aldı.) smaç yapması muhteşemdi. gordon nun her smacı kaliteliydi. ödül kesinlikle gordon nun olmalıydı. zach lavine kötü demiyorum ama hak eden gordon du.

    edit:imla
  4. aaron gordon'un hakkının yendiğini düşündüğüm bir yarışma oldu. zach lavine üç kez serbest atış çizgisinden (biri bir adım içeriden) smaç yaparak yarışmayı kazandı. tamam o mesafeden smaç yapmak kolay değil ama daha ilk serbest atış çizgisinden zıplayarak yaptığı sımaç sonrası oradan zıplayabildiğini anlamış olduk. tekrar tekrar benzerlerini yapmak biraz kabak tadı verdi. aaron gordon ise üç kez maskotu kullanmasına rağmen üçünde de orjinal smaçlar yaparak keyif verdi. yazık ettiler çocuğa.
  5. ulan ne yetenekli insanlar var şu dünyada dedirtmiştir*
    gordon'un yaptığı şu hareket akıllara ziyan