1. inanılmaz kibar ve tatlı youser. bir gün mutlaka tanışacağız, bana sözü var!^:kıskanın!^
 2. bazen nickine bakmadan bunu kesin nemesiss yazmıştır diyorum. kanımın kaynadığı özgün bir arkadaş olduğunu düşündüğüm meslektaş. kendisine sevgiler diyelim.
 3. özellikle işime çok yarar uygulamalar ve internet sitelerinden bizi haberdar eden, hiç farketmeden sunum hazırlama özürlü bu insana büyük yardımı dokunmuş süper nadide kişilik.
  mezuniyet törenimde burdan gelip ayrıca bir teşekkür konuşması yapabilirim. o derece bir yardımdan bahsediyorum:)

  kitap yorumlarıysa ayrı hassas ayrı güzeldir.

  ^:selamlar^^:sevgiler^
 4. gecenin bir saatinde yazdığım şeyleri kimse okumaz derken okuyan/favlayan youser. bir yandan da "yaz yaz, ben okuyorum" mesajı veriyor. veya ben öyle hissediyorum, bilemedim. mutlu ediyor tabi beni bu. sanırım yazmaktan çok okumayı seviyor.
 5. yazmayi da seviyor, okumayi da, konusmayi da, dinlemeyi de seviyor. kisaca her seyi seven, sevgi dolu bir youser :)
 6. hayın mısın nemesiss, zalım mısın? nereden çıktı şimdi. hayır o kadar konuşuyoruz özelden hiç söylemiyor da bak. şuradan iki trip atayım..

  neyse geri dönmesi için her türlü ikna yöntemini kullanacağım. dönmezse de ne yapalım artık. ben zaten hep iletişimdeyim ama youreads'te de görmek güzel oluyordu kendisini.
 7. bugün kendisinin dogum gunu olduguna göre hep birlikte dogum gununu kutlasak geri döner mi acaba dedigim youser-dı. mutlu mutlu yaslarin olsun nemesiss. :)

  youreads'te tanistigima en cok sevindigim insandir ayrica.
 8. telefonuma pokemon go yu nasıl yükleyeceğime dair attığı linkle beni çok sevecen etmiştir, çok iyisin nemesiss! o zaman dans :)
 9. bazı başlangıçlar anlamlıdır. burda yaptığım başlangıcın sebebi güzel yürekli insan. kitaplara düşkün, hayvanları sever, ağaçların üzerine titrer. bir başkasının dertleriyle dertlenebilir, yine kendi başına mutluluğu kovalar ve bulur. bu acımasız dünyada tanıdığım en güçlü birkaç karakterden biridir. ben onu uzak eşsiz eski basım bir kitaba benzetiyorum. cümleleriyle, zihinde yer eder, alışmış insanların göremediğini görür. kalbi de en az merhameti kadar büyüktür. ne desem az, ne söylesem yetersiz kalacak biliyorum. kendimi gerçekten tanıdığım için mutlu hissediyorum, iyi ki var, hep olsun.
 10. son birkaç gündür yüzümü güldüren tek kişi. hatta o kadar ki çenemizin ağrısından dert yanıyoruz ^:swh^. kısa süre içinde (ama epey kısa) iyi ki tanışmışım dediğim, konuşurken fena derecede rahat olduğum ve rahatladığım youser. hep böyle ol :)
  jimi