neşet ertaş sevmeyen insan - youreads 1. insan da sevemez. neşet baba hayatın ta kendisidir. insanı en doğru en güzel şekilde anlatır. bunu anlamayandan ne eş ne dost olur.
 2. kimse kimseyi sevmek zorunda değil. hem de hiç kimse. hem de hiç kimseyi. bunu anlamayandan da eş veya dost olmayabilir, tabii yine de seçim sizin.
 3. muhtemelen hiç neşet ertaş dinlememiş olan insan...
 4. zevklerimin uyuşmadığı sıradan bir insandır. başka başka kalıplara sokmaya lüzum yok, en nefret ettiğim şeydir insanların neyi sevip neyden nefret edeceğine, neye sevinip neye üzüleceğine karar verme işgüzarlığı.
 5. eger türkiye de dogup büyümüsse, popüler müzikle zehirlenmis kisidir. yok yabanciysa daha önce hic duymadigi ara sesler kendisine garip gelebilir
 6. %50'de tayyibi seviyor ama diğerleri?
  ya da ateistler var çoğunluktan kopan?
  ben dürüme tapıyorum ama belki sen pizzakoliksindir?
  ne saçma başlıklar, ne geçersiz ölçütler bunlar böyle. ekşiwashere :(
  (bkz: açıldığında youreads'ten soğutan başlıklar)
 7. neşet ertaş dinlemeden büyüyen bir nesilin habercisidir. dinlenilseydi bu başlığa, dahi bu yoruma ihtiyaç olmayacaktı.
  ilgaz
 8. başlık sevmemek değil de nefret etmek olsaydı yapılan yorumların çoğu haklıydı. ama sevmemek olunca bu konu da pek birşey söylenemez.

  ayrıca neşet ertaştan nefret etmek için bir neden yok ki. mütevazi, kibar, sözleri harika türkü yazan bir insan.

  ve bu adam bu kadar uyumlu türküleri yazması için hiçbir eğitim almamış biri. konservatuvarı geçtim bu güzel insanın okuma yazması yok. saz çalmayı eğitim almadan öğrendi birde. babası da bir o kadar güzel insandır. tabi babasını tanımayız birçoğumuz lakin neşet ertaşı neşet ertaş yapan babasıdır.
 9. sevilmeyebilir ama en azından saygı duyulması gerekir. benim için gitarda jimi hendrix neyse bağlamada da neşet ertaş odur. insanın içine öyle işleyen sözleri yazmak da hiç kolay iş değildir.
  jimi