1. nam-i diger misafir 276.
 2. radyoda login olamayışıyla "276" markasını yaratmış renkli yarı-troll youser. bazen ortamı trollüyor, bazen çevremde kimseyle konuşamadığım sokurov filmlerine ne kadar hakim olduğunu gösteriyor. ama işte yine içi rahat etmiyor, bana gelip mozart'ı savunuyor. yarı-troll işte... hagrid gibi.
 3. "sisi uzeni yirtarim gencler" gibi babacan sozleriyle insanin icini isitan, istisnasiz her sarkiya "gusel türkü, dinleyin" diyip gulumsetem, super bir youser kendileri. uzun zaman kendisini buralarda gormeye devam ederiz umarim.
 4. an itibari ile sol frame de yardırmış müzik repertuarını çıkarıp masaya vurmuştur.şimdi öğrendim ki 276 no lu dayımız imiş saygılar hürmetler efenim .:)
 5. gün olur da bir gün denk gelip karşılıklı kadeh tokuşturmanın iyi olabileceğini düşündüğüm youser.
 6. çok güzel bir kalbe sahip olan youser.
 7. yalnız olduğunu iddia eder bi youser.
  eğer kendisi sözlükte benimle ilgili birkaç şeye bakarsa kim daha yalnız diye tartışmaya bile ihtiyaç duymayacağını düşünüyorum.
  sen youser ben loser...
 8. kesintisiz artıladığım yazar. bu ara yorumları her yerde karşıma çıkıyor ve artılamadan duramıyorum. bu araların artması dileğiyle.
 9. radyoda ne kadar da güzel fikret kızılok çalmayan güzel insan. hem de "ama babacığım" çalmıyor. yoksa sadece bize mi çalmıyor?