1. kanala sahip olan kuruluş zarar ettiğini söylediğinden alınan karardır.

  kaynak
  mert
 2. bu işe en çok arda turan üzülecek.
 3. radikal kapansın ntvspor kapansın atayım tv yi laptopu artık.
 4. leyla ile mecnun bittiğinde televizyon izlemeyi bırakan birisi olarak çok üzmemiştir ama bütün yorumcuları negatif olan kanallar dururken kapanması gerçekten koymuştur. bir kere de şu ülkede kaliteli işler yapmaya çalışan insanlara fırsat verin be kardeşim.
 5. daha "edecek" yazmayı beceremeyen bir haber(!) sitesinin özel haberiymiş. sanıyorum sahibi de ertem şener. kapanma olayının asparagas olduğunu düşünmekle birlikte kanalın, küçülmeye gideceğini daha güvenilir kaynaklardan okumuştum.
 6. açıkcası kapanmasından spor seyircilerin bir kaybı olmayacaktır. adamlar para ödememek için hiçbir maç özeti yayınlamıyor zaten. maçlar üzerine görüntüsüz analize sabah mehmet demirkol başlıyor sonra rıdvan devam ediyor sonra komikli video twitter hesaplarını gösteriyorlar sporcuların o kadar.
 7. zamanın da premier lig formula 1 yayınlarını izlediğimiz kanaldır. son zamanlar da her ne kadar spor namına yayın hakkı almamış olsa da yorumcuları diğer spor kanallarına göre çok daha kaliteli yorumlar yapmaktadır. kapanması üzecektir.
  ashes
 8. formula-1'i bana sevdiren spor kanalıydı. ama sonrasında yayından kaldırılınca çok üzülmüştüm. keza kaan kural ile nba maçlarının havası başkaydı.

  şimdi kapanıyor haberlerini görünce üzüldüm çocukluğumda futbol dışındaki şeyleri sevmem konusunda bana ön ayak olmuştur bu kanal. özgür buzbaş-ali ece-ırmak kazuk(ki kendisi favorilerimdendir) gibi değerli çalışanları bulunmaktadır.

  bunun yanında b planı diye bir program varki bence çok güzel yerlere değiniyorlardı. banu yelkovan ve bağış erten'in programları bana hep ilgi çekici gelmiştir.

  spor sadece futboldan ibaret değildir ama popüler olan herşeyin elimizden alınması konusunda ne yazıkki çok çabalarını göremedik. siyasetin her yere sıçramasıyla itibari zedelenmiş olsa da gerek belirttiğim yazarlar gerek ise geçmişteki yayınlarından dolayı kapanmasına üzüldüm.
 9. çöküş diye nitelendirebilecek bir olay, ülke olarak sporu, futbolu sevdiğimiz konusunda mangalda kül bırakmıyorum ama affedersiniz n*h futbol ülkesi, spor ülkesiyiz. stadyumlarda bilet 10 tl, oturduğun şehirde stadyuma ulaşmak en fazla yarım saat, ama stadyumlar boş. hafta sonu o saate tiyatro, opera ve bale aktiviteleri de kapalı gişe olmadığına göre insanlar neyi futbola,spora tercih ediyor. böylesi yalandan bir sevginin eseri işte ortada. bu ülkede bir şeyleri değiştirir diye umutlanmıştım ntvspor için ancak elindeki tek marka la liga'yı bile platforma satınca, rodeo vs başlayınca gerileme başladı. yorumcuları ve sunucuları bir nebze piyasanın üzerinde ancak onlarla da yollar ayrılıyor. yine elenen en kalitelisi olacak sanırım. umarım haber asparagastır.
  reax
 10. elim kolum kesilecek desenize. hele ki o güzelim euroleague maçlarından sonra :(
  umarım acun adamlık yapar da satın alır. zaten spor kanalı kuracak diye söylentiler var.
  yeni tv almayı da düşünüyordum yalan oldu gibi