ocean's eight - gary ross - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (5.50)
ocean's eight - gary ross
ocean’s serisinde george clooney'nin canlandırdığı danny ocean'ın kız kardeşi olan debbie ocean, beş yıllık bir hapsin ardından serbest kalmıştır. ancak planı özgürlüğünü kazandığı gibi tatile gitmek ya da sakin bir hayata geçiş yapmak değildir. debbie hemen yeni bir soygun planına girişir. yıldızlar yağmurunun yaşandığı met galası'nı hedef alan debbie, soygun için lou, nine ball, amita, constance, rose, daphne kluger ve tammy'den oluşan mükemmel bir kadroyu toplar ve sekiz kişilik bu usta hırsız grubu, mükemmel soygun için kolları sıvarlar. en önemli hedefleri ise daphne kluger'ın boynundaki değerli gerdanlıktır...


 1. ocean's serisini çok sevmiş biri olarak merakla bekleyip hayal kırıklığına uğradığım spin - off. bir çok seyirci gibi beklentimi george clooney ya da brad pitt sürpriziyle karşılaşmak üzerine de kurmamıştım oysa.

  senaryosunda kolaya kaçılmış, tüm düğümlerin çözümünü şans faktörüne havale etmiş ve bu nedenle ocean's serilerinin çok ama çok altında kalmış, vasat film. mutlaka sinemada görülmeli gibi bir görsel vaadi de yok.
  mesut
 2. arka plan çalışmalarını çok beğendiğim yapım. hayatımızda kaç kere metropolitan müzesine gidicez, görebileceğimizi gördük. kostümler zaten çok güzeldi. onun dışında klasik oceans serisi işte.