1. "aklı bir karış havada olan popüler kültür mağduru kızların dönemlik edebiyat ihtiyacını gideren kağıt parçalarından oluşur."

  bir derginin içeriğinin ne kadar boş olduğunu da kadınlar üzerinden anlatabildik ya ohh buna da şükür yarebbim sen nelere kadirsin. bugünkü cinsiyetciligimizi de ot dergi sayesinde yapıp toplumsal görevimizi tamamladık.

  tanım: içinde bol miktarda xx ve xy barındıran tırt dergi. ama ne yalan söyleyeyim ilk üç gün ben de desteklemiştim. işte bunlar hep kadınlıktan. kahretsin.
 2. yapım aşaması

  Bundan daha iyi bir eleştiri olamazdı. Gündelik hayatta adını anmayacakları hatta ve hatta dalga geçtikleri insanları dillere pelesenk ettiler. "ağbi zaten müslüm gürses progresif Rock yapıyor." gibi düşüncelere saldılar gençleri. Gerçi bu garip popülizme sadece gençler kapılmadı. Herkesin elinde aynı dergi, her yerde fotoğraf paylaşmalar. Dergiyi çıkaranlar bu melankolilerinde ciddilerse eğer bunu popüler kültüre yamayan okurlarda suç. Ama pek sanmıyorum bizzat dergiyi çıkaranlar hadi dertlere boğulmuş yazılar yazmaya çalışalım zihniyetinde.
  sezgi
 3. buram buram popüler kültür pompalayıp sikik çay edebiyatı manstürbasyonu yapan sosyal medyada habire pek muhterem özlü sözlerinin alıntılarının paylaşıldığı boktan yapılma dergi
 4. kesin zülfiyare falan dokunacak ama hem çok taşra edebiyatı geliyor bana, hem de alttan alttan bi popülizm pompalıyor gibi.. fridavari şeyler görmekten bıktık artık.
 5. umut sarıkaya'nın "ölülü dergi" tanımlamasına uyan dergilerden. 3- 5 ölmüş kişi hakkında yazı yazdırıp ya da yazılarını paylaşıp, 3- 5 de normalde konuşmayı sevmeyen yazar çizere yazı yazdırıp buram buram kültür koşun alın diyen dergi. sevemiyorum böylelerini.