1. güzel fps slash moba. oldukça polished, art design sağolsun fazla bi gereksinim olmadan güzel görünmeyi başarıyor. character design inanılmaz derecede iyi.
  2. hattori hanzo over power olmuş sanki
  3. çok sevdiğim oyun şirketi blizzard'ın piyasaya sürdüğü moba/fps oyun.karakter bolluğu olayını baya sevdim.gameplayine bakınca da oynayanlar yerine eğlendim.param olunca almayı düşündüğüm oyundur kendileri.
  4. rank sisteminde gelen giden puanlar yüzünden ufaktan soğuduğum oyun. kazanınca az puan verip kaybedince fazla fazla düşürme sebepleri nedir acaba. 1 maç kazanıyorum, sonra 1 maç kaybediyorum, en az 10 puan kayıptayım. bu da oynama motivasyonu bırakmıyor.

    hesap ilk 2800 küsür açıldı, şu an 1700 küsür, siz düşünün. şimdi baktım, ranked'de winrate'im %41.8, 61 galibiyet 77 mağlubiyet 8 beraberlik. yani galibiyetlerim ile mağlubiyetlerim arasındaki fark 16 ama toplam düşen puanım 1070.

    hayır bir de işin kötüsü bataklık gibi; düştükçe daha çok düşüyorsun. plat'tayken dengeli takımlar varken şimdi tek support'lu (o da genelde ben oluyorum zaten, gerçi bazen elde tabanca savaşmaya çalışan mercy'ler de oluyor hakkını yemeyeyim), herkesin attack hero'su seçme yarışına girdiği,ilk round'u kaybedince ya ağlamaya başlayan ya da direkt çıkan adamların olduğu bok gibi bir oyuna dönüştü.
  5. match making sistemini iyileştirmediği sürece ciddiye alınmaması gereken oyun. yoksa raund içinde alt+f4 çekip silmenize sebebiyet verebilir.
  6. iyi takim arkadaslarina sahip olunmadigi surece oldukca kanser olabilen oyun. sezon sonlarina dogru umursamayan, oyunlari throwlayan cok oluyor, oynanamayacak hale geliyor. iletisime dayanan bir oyun oldugu icin cogu zaman na serverlari daha iyi eu dan, konusan insan bulmak acisindan. ayrica her yeni blizzard isi gibi, yeni gelen herolar biraz op oluyor, sonradan nerfleniyor.