özcan deniz - youreads

 1. bu başlık açılmamış. açayım dedim.
  eskiden türkücü olan, şimdiyse yönetmen ve senarist olarak geçen kişi.

  yazdığı ve yönettiği filmlerde zaten kendisi oynuyor. oyunculuk olarak bence kenan imirzalıoğlu'nun bir başka versiyonu. bu iki isim de kariyerlerinde hep birbirine yakın rolleri canlandırmalarıyla biliniyor. evim sensin'i izlediğimde pek beğenmemiştim. konu çok güzeldi. hatta sonunda çok kötü olmuştum fakat fahriye evcen'in ve özcan deniz'in oyunculuğunu beğenmemiştim. bu film bir kore filminin uyarlaması diyenler de vardı. orijinalini izlemeyi düşünüyorum. güzelmiş o.

  magazinde de sık sık yer alan biri. özellikle kendisinden çok çok küçük yaştaki sevgilileriyle gündeme geliyor.

  geçenlerde de mi gna parçasında öylesine dans ettiği için azeriler tarafından resmen linç edildi. neymiş efendim bir türk ermeni şarkısı dinleyemezmiş. size mi soracak? hani türkler kötülense şarkıda anlayacağım ama sözleri normal bir şarkı sözü. hem bence o şarkının ermeni bir şarkıcıya ait olduğunu bilmiyordur. kesin arapça sanmıştır :d
 2. vaktiyle şarkı söyleyen sonraları mahsun gibi film/dizi sektörüne geçen isim. neredesin firuze filmi güzeldi ona bir şey demiyorum. kadrosu, senaryosu, müzikleri çok hoştu. ama sonrakiler biraz... neyse şimdi bir şey demeyeyim. film işini daha bilen yapar yorumu, o benim işim değil.

  vokal olarak iyiydi ama. çoğu vokalin çıkamadığı perdelerde rahatlıkla dolaşır, nağme yapar kontrolü kaybetmezdi. aşağılara pek inemezdi gerçi. onu da yapsa el üstünde tutulurdu zaten. sesine yazık etti bence.
  jimi