• okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (7.00)
panzehir - daniel palmer
bir sesle uyanırsınız. hissettiğiniz ilk şey acıdır, duyduğunuz ilk söz: katil. hayatınızda kaç gizemli boşluk olabilir?

eski karınız öldürülüyor. kızınızın en yakın arkadaşı sizin tarafınızdan yollanan mesajlar alıyor ve sıradaki kurban kızınız. bir numaralı şüpheli sizsiniz. avukatınız olmasını istediğiniz eski bir arkadaşınız tam sizin lehinize bir ipucu yakalamışken öldürülüyor. her adımınızı izleyen biri... sizi hafızanızla gerilim dolu bir oyuna sürüklüyor.

tom hawkins, kızının okuduğu okulda çalışan bir lise öğretmenidir. polis onu şüpheliler listesinde ilk sırada gösterdiğinde hayatı tuhaf çözülmelerle karmaşık bir hal alır. tom artık gizli bir pencereden hayatına bakacak ve on yıl önce gözden kaçırdığı bir gizemin onu nasıl da sarmaşık gibi ele geçirdiğini görecektir. (tanıtım bülteninden)


 1. bazı açılardan değişik, bazı açılardansa sıradan bulduğum,akıcı dille yazılmış /çevrilmiş, psikoloji ve gerilim soslu aksiyonlu bir kitap olmuş. adı dahil, kapağı kitapla alakasız buldum ama satış açısından dikkat çekici olmuş, en azından benimkini çekmişti:)

  !---- spoiler ----!

  okurken, kitaptaki ana karakteri dwayne johnson canlandırdı zihnimde :)

  !---- spoiler ----!