1. 2 kere antalya ankara arasında uçtugum uçabüs firmasıdır.gerçek manasıyla uçak diyemiyorum bir yanı otobüs gibi çünkü.içerisi olabildiğince havasız ve gerçekten dar.genelde anadolu jet ile uçuyorum ancak bilet bulamadığım zamanlardaki deneyimlerlim bunlar tabi ki.antalya ankara arası 1 saat bir şey yemesenizde olur gibi yorumlara katılmıyorum ayrıca.biz yemeyiz tamam ama yanında çocugu olanlar ne yapsın çocuk agladıgında 10 liraya 1 kek 5 liraya su mu almak zorunda gerçekten çok saçma uygulamaları olan bir havayoludur.ve içinde yolculuk o kadar havasızdı ki tek sefer binip hiç beğenmediğim bora jet'i arar duruma getirdi.mümkün oldugunda tercih etmeyin derim ben.bir gün parayı bulursam thy ile uçmayıda deneyeceğim ama o zaman dek anadolu jet ile devam.
 2. lütfen yarın gidip bakkalınıza size 1 liraya çikolata sattığı için ona ne kadar minnettar kaldığınızı söyleyin. çünkü bu adam size çikolatayı sadece 1 liraya satıyor. halbuki 20 liraya da satabilirdi. neticede piyasada çikolata fiyatları yüzleerce liraya kadar çıkıyor.

  eve çok saçma ama sizinkinden daha saçma değil be kardeşim. adam ucuza bilet satıyor ne demek ben anlamıyorum. adam standart fiyata satıyor hepsi bu ve ne yazık ki bu ülkede müthiş bir köleleştirme politikası izlendiği için ve işe yaradığı için normal fiyata bi hizmet alınca aklımızı kaybediyoruz.

  arkadaşım, bu adamın hizmeti iyi değil. net yani. sana check-in imkanı sunmuyor, nerdeyse bi el çantası kadar valiz almana müsade ediyor, sana bir adet suyu çok görüyor, "siz hiç 73 cm'nin tadına baktınız mı?" gibi garip bi reklam yapıp yolcuları otobüsten daha konforsuz uçuruyor ve son olarak ücretsizken doğru düzgün kullanamadığın müşteri hizmetlerinin telefonla dakikasını 1,5 lira yapıyor. ha bi de sıçtığınız için de para almayı düşünüyorlarmış.

  bir hava yolu şirketine nasıl kusabileceğinizi gösteren hava yolu şirketi
 3. sık sık kullandığım havayolu şirketidir. uçuş kalitesi olarak beklenilenin çok çok üstünde yolculuklardı birçoğu. evet suyun bile paralı olması, tuvaletlerin de ücretli olmasının düşünülmesi hoş şeyler değil. ama uçtuğun fiyat gitmek istediğin bölge için olan otobüs fiyatlarından çok daha ucuz olduğu için bunun büyük problem olduğunu düşünmüyorum.
 4. rötarsız uçuşuna denk gelinemeyen, ücreti düşüreceğim diye kaliteyi yerin dibine sokan, mecbur kalmadıkça tercih edilmeyen hava yolu şirketi.
 5. aç havayolları
 6. fiyat performans nedir sorusunun hava taşımacılığındaki yanıtıdır.
 7. tuvalet olayndan sonra kullanmaya fırsatm olmadı. ama kullanılabılecek sade ve kaliteli bol sabancılı havayolu
  ryu
 8. 8 şubatta yaptığım şikayeti numaralandıran ancak 1 ay geçmesine rağmen cevap vermeyen, uçakları gibi misafir/müşteri ilişkilerinin çok yavaş olduğu çomar hava yolları firması.

  yerde metro turizm neyse havada pegasus odur.
 9. uçaklarının içinde satılan her şeyin paralı ve çok pahalı olduğu, ama diğer yandan da türk hava yolları ile rekabet yaratarak uçak fiyatlarının ucuzlamasına katkı sağlamış olan havayolu şirketi.
 10. türkiye'de iş yapmanın, iş sahibi olmanın ne kadar zor olduğunu bildiğim için normalde rezil hizmet aldığım şirket ve markaları bile karalamam, direk irtibata geçip sorunu düzgün şekilde firma ile çözerim.
  bu prensibimi bozduracak firmalardan birisi de malesef ki pegasus. tamam budget havayolu olarak konumlamışsın kendini de biraz müşteri memnuniyetini arttırmaya çalış, thy ol demiyoruz ama metro turizmden de farkın olsun.