pkk
 1. ben hic bir fikir sahibi degilim asla doguya gitmedim hep tarafli kaynaklar okudum hic sebep sonuc iliskisi kuramiyorum pkk ermenilerin kurdugudur emperyalistlerin maşasıdır zart zurt bu tarz bilgilendirmeler icin sağ olun ama bu 50 yas üstü ic anadolu insanı tiplemesi siyasetine herkesin karnı tok .
 2. başlığının siyaset kategorisinde olması ile ülkemizin artık ne hale geldiğini açıkça gösterir halde olan örgüt. terör örgütü.
 3. dilimizde tüy bitti ama tekrarlayalım: "Terör bir yöntemdir. Yöntemin örgütü olmaz; örgütün yöntemi olur. Başka deyişle terörün örgütü yoktur, örgütün terörü vardır."

  (bkz: http://youreads.net/yorum/17340)
  mutlu
 4. başlık en kısa zamanda değiştirilmeli ve terör örgütü ibaresi eklenmelidir.
  kuz
 5. bölgede bazı dış güçlerin maşalığını yapan terör örgütüdür.kürtçe bilmemesine rağmen kürt milliyetçiliği yapmaya çalışan zavallılardan oluşur.ne beslediği ideoloji ne de dünya görüşü olarak iki cümleyi bir araya getiremeyen ama yollara mayın, bomba döşeyerek bir sonuç almayı uman cahiller topluluğudur.

  ''terör silahla bitirilemez, sonuç alınamaz'' şeklinde düşünenler için şunu söylemek istiyorum.silah ile sonuç almış bir terör örgütü var mıdır? hayır !
 6. işçi hakları ve işçi örgütlenmesi ile zerre kadar alakası olmayan terör örgütü. emperyalist güçlerin oyuncağı, maşası olmuş, kürt milliyetçiliği yapan üç beş cahilin işçi örgütü ile sol ile ne alakası olabilir?

  pasif direniş yapsalar, demokratik mücadele ile haklarını arasalar kimse ses çıkamazdı. ancak haklarını silahlı mücadele ile aramaya çalıştıkları için her kesimin tepkisi ile karşılaşmaları normaldir.
 7. zahmet edip imralı notlarını okursanız pek sevgili devletinizi gayet kafaya aldığını örneğin dış politikanızı yer yer manipüle ettiğini görürsünüz. evet teröre reröre iyi saatte olsunlar.
  mutlu
 8. pkk başlığının içindeki girdilerle beraber taşınması gereken başlık.

  biliyorsunuz, bu örgüt eli kanlı, namussuz, içinde bir tane dahi onurlu insan müsveddesi barındırmayan, tüm dünyada kabul görmüş aşağılık bir terör örgütüdür.
 9. nato'nun bölgeyi dizayn için kullandığı oyuncağı/enstrümanıdır. yaptıkları ve söyledikleri her şey, amerikan emperyalizmine direkt hizmet etmektedir.
  ttsr