pringles - youreads 1. aklımda direkt olarak cem uzan ve star gazetesini oluşturan cips.
 2. çok tuhaf bir cips, öyle çok sevmem ayda yılda bir belki canım çeker ama bir tane yedim mi kutuyu bitirmeden bırakamam. zengin çekirdeği gibi bir şey. bir de bir anımız var bu cipsle ben 4-5 yaşlarındayken vuku bulmuş teyzem hep anlatır:
  "sen küçüktün köyde bakkala gitmiştik. bir şey ister misin bir bak demiştim bi çikolata falan alırsın heralde diye. bi baktım sırıta sırıta şu kırmızı kutulu cipsi gösteriyosun, soğuk terler döktüm 'şerefsizin kızına bak gitti en pahalısını seçti' diye. aldık ne yapalım da içimize oturdu."
 3. bunun yeşil olanının tadı eskiden daha tuzlu ve güzeldi. küçükken yerde bir döşeğim vardı gece onda uyurdum. o zamanlar magnum ve pringles çok ulaşamadığımız ender ve lüks şeylerdi. gece yatarken pringıls paketini döşeğimin yanına koymuştum. depremden hep çok korkarım, o gece de deprem olmuştu ve ben pringılsımı alarak koşmuştum ahdjdj ne kadar sevdiğimi siz düşünün. pringılsa değen eller yalanır.
 4. gece gece ne bu diyen arkadaşların affına sığınıyorum.

  en küçük kutusu bile 3 lira ama inanın koca paketi 2 lira olan cipsten daha güzel. zaten ben çok cips yemem. o yüzden de alınca pringles alıyorum.

  sigara kullanmam ama bu sık sigara içmeyen birinin en kaliteli markayı kullanması gibi bir şey.
 5. dolma parmaklı arkadaşların, kutunun yarısına gelince yemekte zorlandığı cips.
 6. küçükken de pahalıydı büyükken de pahalı.ne zaman yiyeceğim gönül rahatlığıyla bilmiyorum.ronaldinho'lu maçlarda alıyorum sadece.
  eale
 7. paketin üzerinde "pala bıyıklı adam" oluşu beni çok düşündürürdü.
 8. bakkala gidildiğinde bi magnum bir de pringles hakikaten lüks işiydi.. bakıcım vardı kreşten dönerden hep bi ıvır zıvır isterdim.. magnun yine arada bir alırdık ama bu merede ayda yılda bir ulaşırdım.. şimdi küçük bi kardeşim var pezeveng bolluk dönemimizde doğdu ehehe çocuk her allahın günü cips yiyor pringılstan aşağısına da yemez, bu bereket döneminde de küçükken yemediğim pringılsları yiyerek götü başı büyüttüm zaten ehehe, velhasıl bir pringılsın yeşil olanını bir de doritos pançoyu tek geçerim.
 9. lc waikiki'nin maymunlu döneminin cips hali.
 10. küçükken yaşadığım pahalı tramvası sonucu hala gidip de bir paket alamadığım cips markası.