1. mart 2015 itibariyle dünyada en çok ziyaret edilen 26. site konumundaki sosyal medya ağı. subreddit denen alt bölümlerden oluşur. alt bölümlerde de yazı bazlı post ve ya link post şeklinde başlıklar açılır. eksi ve artı oy verilerek başlıklar yukarı taşınır. aynı zamanda yorumlarda oylanabilir durumdadır.
 2. zannedersem 9gag benzeri sitelerdeki geyiklerin çoğunluğu bu site ve 4chan'den gelmektedir.
  zgrkk
 3. on binlerce subreddit'i olan ve arayacağınız çoğu şey için bir sonuç bulabileceğiniz sosyal imleme (bkz: social bookmarking) sitesidir. kitlesi ve kendisinden öğrenebilecekleriniz kalitesini katlamaktadır. en iyilerinden birisi: /r/todayilearned
 4. sırf şu site sayesinde hayatımda ilk defa ingilizce'yi öğrenmek istedim. cok güzel gorunuyor kereta
 5. kayboluyorum içinde, yolumu yönümü şaşırıyorum.

  elbette eşdeğeri değil ama bu nedenle imgur tercihimdir.
 6. çok sevdiğim çokça kullandığım bir web sitesidir. arayüzüne alışmak da, arayüzden vazgeçmek de zordur. iama subredditi çok çok güzeldir.
 7. kendi app'ini kullanınca imgur görsellerini gösterebiliyor bazen, lakin alternatif reddit aplikasyonlarında kesinlikle göremiyoruz vpn kullanmadan. bu yüzden ara ara çöken orjinal app de takılı kaldım.

  imgur'un neden engellendiğini de anlatınca yabancı reddit kullanicilari çok şaşırıyor. çözüm bulan olursa mesaj atabilir.