rock'n roll - guillaume canet - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.00)
rock'n roll - guillaume canet
genç bir yardımcı yıldız guillaume canet'e artık havalı olmadığını ve filmlerinin satmayacağını söyler. bunun sonucu olarak canet hırslanır ve ona haksız olduğunu kanıtlama yoluna baş koyar. bu noktada da kız arkadaşı marion cotillard'ın yardımına başvuracaktır.
başrollerini guillaume canet ve marion cotillard'ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda da canet'ın kendisi oturuyor.
 1. (bkz: jeux d'enfants - yann samuell) adlı -bence- gelmiş geçmiş en oyuncu, en güzel romantik filmlerden birini izleyenler hatırlar guillaume canet'i.

  işte bu filmden yıllar sonra, oradaki rol arkadaşı marion cotillard ile nasıl başardılarsa o filmde beraber olmayıp, ama sonra da dayanamayıp bir de çocuk yaptıktan sonra 2017'de kırklı yaşlarında orta yaş bunalımına girmiş bir aktör olmuş guillaume :) sonra da oturmuş bu mocumentary filmi yapmış...filmin hem yapımcısı, hem senaristi, hem de yönetmeni. kendi ile de çevresiyle de hatta ilişkisiyle bile dalga geçmekten geri durmamış, oldukça sade, gerçekçi ve güzel bir iş çıkmış ortaya. peri masalı aşklar / ilişkiler anlatılırken neden beraber oldukları yerde son yazar? hayatın gerçek yüzü neden saklanır? plastik kalsın diye...
  işte bu film o plastik örtüyü yırtıp atıyor, bence ilişkisini de pamuklara sarıyor; organik...

  trailer
  mesut