satılık ekşi sözlük hesabı - youreads 1. yakında kalmayacaktır. kanzuk geçen katıldığı bir programda yakında herkesi yazar yapacağını ve site formatını değiştireceğini açıklamış. gelen gideni aratıyor resmen. ekşi sözlük tarih olacak.
 2. ekşi sözlüğün tarih olması bizim tamamen aleyhimize.

  buranın aile apartmanı olması güzel.
  malum..çokluktan pislik çıkıyor.
  hangi sitede takıldığımı söylemekten imtina etmem bu yüzden.
 3. Reddit formatına dönemesi muhtemel olan sözlükte sıkça olan hadise. Kanzuk formatı değiştireceğini zaten söylemişti fakat çaylak olan hesabım çok hızlı bir şeklide ilerliyor. Sanırım çok daha fazla yazar olacak. Bütün bunların yanında eksiduyuru adresinde sürekli alınık/satılık sözlük hesaplarını görebiliyoruz. yanılmıyorsam parti sloganı yapmak için toplu alımlar yapan bir iki tane kullanıcı var. hangi parti olduğunu az çok tahmin ediyorum. zira sözlükte son dönemlerde ciddi bir şekilde trol nüfusu artmış durumda.

  Neyse efendim. sözlüğün kalitesinin bozulması sonrası buraya ciddi bir şekilde izdiham olacaktır. bu da yakında futbol, siyaset, ilişkiler muhabbetlerini sıklıkla göreceğimizi gösteriyor. bakalım zaman bize neyi gösterecek.
 4. bedava versen alınmayacak hesaptır.
 5. hesabımı satabilirim. ancak kayıtlı olduğu mail adresi şahsıma ait, maalesef vermem söz konusu değil. sözlüğün ayarlar kısmında mail değiştirme opsiyonu var. eğer çözümü biliyorsanız, iletişime geçebilirsiniz.
  ulgan
 6. ben 2 hesabı 700'e veriyorum ilgilenenler mesaj atabilir.
 7. ben tek hesabı 500'e veriyorum^:swh^
 8. elimde 2 hesap var biri eski nick altı dolu biri ise yeni yalnızca çaylak entryleri duruyor.
  2 hesabı toplam 550 liraya vermeyi düşünüyorum.
  ankara içi elden teslim edebilirim.
 9. 100 liraya bırakırım.