1. 1984, new york doğumlu danimarka asıllı amerikalı oyuncu. tanrının yaratırken kıyak geçtiği insanlardandır, güzelliğiyle ateş eder.
  2. son zamanlarda en çok gişe yapan filmleri marvel filmleri oldu. oralarda izledik daha çok.

    black widow karakteriyle çıktı karşımıza. iron man 2'yle geldi, sonra avengers, en son captain america winter soldier'da vardı. şimdi age of ultron'da izleyeceğiz.

    şahsi görüşüm iron man 2'den yana. bu filmde ayrı bir ateş ediyordu. ayrıca joseph gordon-levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünü oynadığı "don jon" filminde izledik kendisini. neden acaba aman tanrım.
  3. hayallerimin kadını 10 yıl önce falan woody allen'ın filminde (bkz: match point) tanışmıştım kendileriyle, o günden bu yana kendisi en sevdiğim kadındır evlense de çocuğu olsa da hala çok seviyorum kadını vazgeçemedim sevmekten öyle böyle güzel değil cidden . bu arada bana onu taniştıran filmi çeken abimiz woody allenin bu filminden sonra neredeyse tüm filmlerini izledim ve hepsi birbirinden güzel( son yıllardakileri saymazsak ) . scarletle 2 3 film çekmiştir kendileri o da benim gibi kendilerinden vazgeçememiştir .
  4. kızıl saç hiç kimseye scarlett'e yakıştığı kadar yakışmıyor be.