scentofawoman - youreads 1. haksızlıklara usulsüzlüklere baş kaldırmış bir zeyna. kutlu davasında arkasındayız.
 2. cinsiyetçi olmayın bu kadar ve yürümeyin yürütmeyin onun dışında her türlü kapım açık.

  işin şakası bir yana burada bulunmak ve katkı vermek hoşuma gidiyor. okunuyor olmak ise ayrı bir güzel. sanırım metadan sonra burası kalıcı olacağım bir sözlük oldu. iyi dileklerini ileten dostlara selam olsun!
 3. nickinden aldanıp da hatun sanmayın, irkektir.

  27 yaşında ve bekardır, ilgili sözlükçü arkadaşlar müracaat bu soslu fıstığa yapılmaktadır.
 4. tekrar yazmaya başlaması eski bir meta yazarı olarak sevindirdi.
  özledim o günleri aslında, scent sabbraya laf anlatamaz sabbra yine çaylak olurdu, scent durmadan haber yazardı, ne var ne yok ondan öğrenirdim.
  sözlükteki dincileri kızdırırdı hep tabi ben de şukulardım.
  ey gidi günler, o zamanlar insanlar bomba patlayınca umutları olurdu ve kızarlardı.
  şimdi o da yok.
 5. yaşı 27 altı olması muhtemel youser. nerden çıkardım ki bunu. hâlâ umudu var. mücadele azmi var. birkaç yıla kadar kapitalist olmaz umarım.
  eğer tahminim yanlış ise ayakta alkislarim.
  tahminim doğru ise bir umut da ben beslerim onun için.
  vicdana, adalete, doğru söze ihtiyacımız var.
  edit: troller de gelmiş. git teori-ispat ezberle. cauchy -euler falan.
 6. eski meta yazarı. taaa meta zamanlarında kendisine bir itirafta bulunmam gerekiyordu mizacını bilemediğimden hiç yeltenmemiştim. şimdi de gördükçe aklıma geliyor. (*:ters biriyse haber edin sileyim =d)
 7. ortadoğu ve balkanların en efendi yazarı.

  keşke mümkün olsa kendisinden 20-30 tane kopyalasak, bu mükemmelikten, şahanelikten kimse mahrum kalmasa. scentofawoman idealarını daha fazla insan özümsese ve dünya daha yaşanılası bir yer olsa hayat bayram olsa. insan konuştukta "oha sen gerçek misin? yo yo yo gerçek olamazsın, bi insan bu kadar hatasız bu kadar kusursuz düşünemez" falan diyor ama içinden diyor, çünkü mütevazi kişiliği bu kadar övgüden hoşlanmaz ve naif yüreği "oha" gibi bir kelimenin varlığından habersiz.

  burada ya da başka mecralarda yazdığı 3-5 cümle ile onu tanıdığınızı düşünüyor olabilirsiniz. bu hatayı ben de yaptım. kendisine; senin kim olduğunu biliyorum o gece orada yalnız değildin gibi notlar ilettim ama yanılmışım. siz bu hatayı yapmayın çünkü o düşündüğünüz kişi scentofawoman değil. yazdıklarından marks gibi bizim için büyük adamların düşüncelerini savunduğu fikrine ulaşabilirsiniz ama onun inandığı ve uğrunda mücadele ettiği bir sistem var ki gün yüzüne çıktığında marks mezarından kalkıp büyüksün hocam diye alnından öpecek. henüz dünya buna hazır değil, hazır olduğumuzda yer yerinden oynayacak. mavikus demişti dersiniz.

  son bir not, beyler kendisine yürüyebilirsiniz. isteyene taktik verebilirim.

  *yürümeyin diyerek kendine saklamak isteyenler olabileceğini düşünememiştim. yılmayın yürüyün. kendisi utanıp heteroseksüel bir erkek olduğunu iddia edebilir yine yılmayın.
 8. (bkz: left arrow)
  edit:evet irkekmiş. nickinden buram buram kokusu ^:evet kokusu^ geliyor zaten.