seal team - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.00)
seal team
2017 yılında cbs’te yayınlanmaya başlayan askeri temalı dizi. adından da anlaşılabileceği üzere amerikalıların ünlü navy seal timlerinden birinin maceralarını konu alır.


 1. başrolünde angel dizisinin angel’ı David boreanaz arzıendam ediyor. mad men’i izleyenler ayrıca cia analist’i mandy ellis rolündeki jessica pare’yi tanıyacaklardır.

  biraz önce de dediğim gibi, bilindik bir konu. Amerikan askerleri dünyayı kurtarıyor ama 6 kişilik bravo team’in onları dünyanın dört bir yanına gönderen işlerini ve özel hayatlarını nasıl dengelediklerini, daha doğrusu dengelemeye çalıştıklarını (bazen de hiç başaramadıklarını) güzel yansıtmışlar ekrana. karakter gelişimleri sağlam ilerliyor. askeri unsurların gerçekliği hakkında bir şey söyleyemem ama çok sayıda askeri danışmanları var dizinin. hatta bravo team’den trent sawyer rolündeki tyler grey, ırak ve afganistan’da keskin nişancı olarak görev yapmış bir army ranger’mış (özel kuvvetler) eskiden. ama benim gözümde ekibin yıldızı cerberus rolünde dita the hair missile adlı K9 köpeği. ^:kalp^

  özetle hızlı ilerleyen aksiyon askeri bir dizi izlemek istiyorsanız, tavsiye ederim. oyunculuklar fena değil, göze batan kimse yok. hatta boreanaz beklediğimden çok daha iyi bir iş çıkarıyor. kurgu, çekimler ve setler yer yer nefes kesiyor.