şen yuva - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.25)
şen yuva
başrollerini münir (bkz: levent üzümcü) ve inci şenyuva (bkz: ceyda düvenci) , ortaklaşa bir psikiyatri kliniği işleten evli bir çifttir. uzmanlık alanları aile terapistliğidir. münir'in kayınvalidesi devlet planlama teşkilatından emekli gülümser hanım (bkz: ayşegül atik) ; babası, devlet sanatçısı, emekli koro şefi kalender şenyuva (bkz: altan erkekli) ; zampara kardeşi nurettin (bkz: alper kul) ve oğlu ataberk (bkz: osman berk selvi) çevresinde gelişen komik olayları konu edinir.


 1. senaryosunu (bkz: emrah serbes) 'in yazdığı 2010 yapımı tv dizisidir. alper kul'un başta ''sempatik sevgilim'' gibi fantezi-arabesk şarkılarıyla absürdlüğü süsleyen güzel bir komedi örneği... 5 temmuz 2010 da başlayan bu dizi 24 aralık 2010'da sevenlerine veda etmiştir.
  bazı zamanlar -bunalım halindeyken özellikle-, internetten açıp açıp izlenilesidir.
  ozeus
 2. mehtap bayri'deki cevheri bana ilk fark ettiren yapım. motorboating yapmayı en çok mehtap bayri arzulatmıştır bana.
 3. altan erkekli'nin döktürdüğü dizi. tutmaması zamanında çok üzmüştür.
 4. şefin pisi pisi miyaav diye kedisini arayışı halen kulaklarımda. her bir karakteri ayrı güzeldi. leyla ile mecnun, şenyuva.. bunlar stresli hissettiğim zamanlarda açıp izlediğim diziler. böyle samimi bir sinerjiyi yakalamak çok zor günümüzdeki yayınlar içinde.