şenay düdek - youreads

 1. 10 yıl kadar posta gazetesi’nin ve sonra milliyet’in magazin bölümünde köşe yazarlığı yapan, sonra tv’de yine magazin programı sunan, en sonunda 3 metrelik sahneden yere düşüp hastanelik olan sikko bir magazinci.

  10 Şubat 1999’da Magazin Gazetecileri Derneği’nin Princess Otel’de düzenlenen ödül töreninde, yılın en iyi sanatçısı ödülünü alan ahmet kaya’nın masasına dönüp «sünnetsiz pezevenk» diye bağırmıştır.

  bu kadın yıllarca, varsa yoksa milletin dedikodusunu yapıp durmuştur. başka bir haltı yoktur. türkçenin yazım kurallarına asla dikkat etmeden yazılar yazmıştır sürekli. ne kadar sikko olduğunu göstermek için şu iki yazısını paylaşayım:

  !---- spoiler ----!

  1)
  Cuma namazı için Etiler-Alkent Yolu'ndaki camiye gitmiştim. Çıkışta bir şeyler atıştırmak istedim. Tesadüf eseri uğradım Sanat Cafe'ye .

  2)
  Malum, hafta sonu Bursa'daydım. Sağlam dostlarımdan biri "Helikopterle seni aldırtayım, o kadar yola katlanma" dedi. Sevdiğim bir ağabeyim de özel küçük uçağını göndermek istedi. Ama ben otobüs yolculuğunu tercih ettim. Çevreyi izleyerek, izlenimlerimi de yazarak seyahat edeyim istedim. Üstelik orucumu da tuttum, seferi olmadım.

  !---- spoiler ----!