• okudum
    • okuyorum
    • okumak istiyorum
  • youreads puanı (9.00)
Yazar yekta kopan
sıradan bir gün - yekta kopan
sıradan bir günde başınıza neler gelebilir? sıradan bir günde kahvaltı yapıp gazetenizi okuyabilir ve işinize gidebilirsiniz. çalışırken biraz içiniz geçebilir mesela. bir kahve içip toparlanabilirsiniz. sıradan bir günde sevdiklerinizle görüşür, evinize market alışverişi yapabilirsiniz. sıradan bir günde bir cinayete tanıklık edebilir ve hayatınızın sonsuz yolculuğuna çıkabilirsiniz. sıradan bir gün size bazen kişisel gelişim kitaplarında yazanlardan fazlasını öğretir.

takma isimle kişisel gelişim kitapları yazan armağan gündoğdu’nun hikâyesi bu. yekta kopan’ın kaleminden sahte kimlikler, yalanlar ve hesaplaşmalar üstüne sürprizlerle dolu bir roman.

kaynak: tanıtım bülteni


  1. marty mcfly'a sesiyle hayat veren yekta kopan'ın son kitabı. kendisi, kitabinı tanıtmak ve takipçilerinin sorularını yanıtlamak için 20 ocak 2019 tarihinde ankara cermodern'de olacak. eğer burayı okuyan bir ankaralı varsa uğramasını şiddetle tavsiye ederim.

    kitabın bir kısmını okudum. güncel konular hakkında yaptığı tadında eleştirilerle gönlümü kazandı. söyleşiyi dört gözle bekliyorum.