1. biliyorum sevgili youser birçok taktik denedin kimi zaman çok cirkinlestin kimi zaman psikolojik baskı ile aç bırakma teknikleri uyguladım çeşitli eşyaları fırlattın uyuyor taklidi yaptın küfür ettin duvarda kanlar içinde bıraktın ki gelen sonunu görsün ama olmadı yine geldiler gelecekler fakat benim taktigim tenis görünümlü elektrikli sinek pisirgec
  tavanda duran sivrisinek
  belit
 2. aşama1: sivrisinekler karşıt düşüncelerle yüklenip (yani kendileri elde etmeyecekler düşünceleri buraya dikkat) elleri silahlandırılarak en yakın düzleme salınırlar.

  aşama2: sivrisinekler birbirlerini öldüreceklerdir zaten. size yalnızca izlemek kalır.

  ve son. amaca varılan yamaçtasınız. bol el yazıyorum tahtaya ve bol alkış.
 3. şahsen ben öncelikle kafa atıp sersemletirim ve eğer kendisi canımı çok fazla sıkmış olan bir sinekse herkesin toplandığı bir gece onu kürsüye çıkarıp kan kartalı şeklinde idam ederim. eğer vizildamayip acısını içinde yaşarsa valhallaya gidecektir. yok bağıra çağıra ölümü tercih ederse de tanrılar onu lanetleyip sonsuza dek cehennemlerinde tutacaktır.
 4. cam sil.

  bunu kesfettigimden beri acaip mutluyum. sıkıyorsun üstüne kanatları islanip yapısınca ucamiyor.
 5. ben bir gece o kadar çıldırdım ki; deodorantı pürmüze çevirmek suretiyle dehşet saçtım odada.
  yıllar geçti hala o 2 sivrisinek başıma bela.
 6. dunyanin en sacma seylerini satan bir markette buldugum tenis raketi seklindeki elektrikli alet, gerci duvarda oldurmenin verdigi rahatlamayi vermiyor ama duvarlar cok leke oldu. onlar ucunca kacacaklarini saniyorlar fakat izgara olmaktan kurtulamiyorlar.