sizi tekrar görmek - marc levy - youreads

  • okudum
  • okuyorum
  • okumak istiyorum
 • youreads puanı (4.50)
Yazar Marc Levy
sizi tekrar görmek - marc levy
geride kalan kalbinizse,
mutlaka geri dönersiniz...

marc levy'nin aylarca liste başında kalan ve tüm dünyada milyonlarca satan romanı keşke gerçek olsa'nın devamı niteliğindeki sizi tekrar görmek, ilki kadar sürprizlerle dolu bir peri masalı. başarılı mimar arthur ile idealist doktor lauren'ın aşkları kaldığı yerden devam ediyor; hayalle gerçek arasında gidip gelen yaşamları yine san francisco'da kesişiyor. gücünden hiçbir şey yitirmeyen aşkları bu kez de beklenmedik engellerle karşı karşıya.

yaşam size ikinci bir şans tanısaydı, bunu sonuna kadar kullanmak için tüm tehlikeleri göze alır mıydınız? marc levy, bu sorunun yanıtını ararken, düşlerini yitiren çağımız insanına, aşkın yüceltildiği bir güzelleme sunuyor.
 1. birincisiniokuduktan sonra gaza gelip, gidip alıp bitirdiğim kitap(*:bu pazarım bayağı boştu evet :) )

  ilk kitaptaki günümüzdeki peri masalı tavrından ziyade, günümüz yerli dizilerinin tadını aldım bu kitapta; tesadüfler, rastlaşamamalar, ana karakterlerden birinin olayları geç idrak etmesi vb. bu kitapta yan karakterlerin hayatlarını da görebildim, seviyorum karakterlerin işi dışındaki hayatlarına, diyaloglarına tanık olmayı. genel olarak beğendim diyebilirim.

  spoiler ağır spoilerlı sitem içerir ;)

  !---- spoiler ----!

  yalnız, arthur'un ruhunun geldiği kısımda ben de aldandım başta, ayıp oldu o, hadi lauren anlamaz, taburcu oldu sanar, ne bilsin ilk kitabı, komadaydı da, ya sen beat rice, neredeydi gri hücrelerin o sırada :/

  !---- spoiler ----!