snatch - guy ritchie - youreads

  • izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (8.63)
snatch - guy ritchie
çaylak lisanssız boks organizatörleri turkish ve ortağı tommy yasadışı boks işindeki büyük isim tuğla kafayı maç için ikna ederler. çingene mickey maç yerine kendi kurallarıyla oynamaya başlayınca iş çığrından çıkar. bu arada dört parmak franky ve 86 karatlık elmas londra'da kaybolmuştur. franky'nin tuzağa düşürüldüğünü öğrenen kuzen avi, frakny'yi kontrol etmesi ve elması bulması için sağkoluyla londra'ya gelir.


 1. 2000 yapımı guy ritchie filmi. guy ritchie'nin diğer filmleri gibi bu filmin de seveni de söveni de çoktur. sahne geçişleri hızlıdır, bir an bile filmden kopmaya gelmez.

  ben bu filmin çok çılgın bir kara mizaha sahip olduğunu düşünüyorum. brad pitt'in oyunculuğu harika. özellikle aksanına bayıldım. aslında tüm oyunculuklar güzel. karakterlerin çok oturaklı olmasının da bunda payı büyük.

  izlemeyen çok şey kaçırır, sana puanım 8 kanka.
 2. top 5 listemde bulunan şahane filmdir kendisi.madonna'nın eski kocası guy ritchie yönetmenliğinde inanılmaz oyunculuk performansları çıkmıştır.filmi izleyip soundtrack albümünü dinlemeyenin ağzına kürekle vururum.filmden hoşlanan arkadaşlara aynı yönetmen benzer kurgu için (bkz: lock stock and two smoking barrels - guy ritchie) izlemelerini öneririm.
 3. klasik bir guy ritcie filmi.

  !---- spoiler olabilir ----!

  iki üç belkide dört farklı çete/grup görürüz filmin başında kafamız karışır, filmin ortalarına doğru ortaya bir amaç çıkar, filmin sonunda bu amaç için bütün gruplar birbirine girer herkes birbirini vurur. aşağı yukarı guy richie ve çektiği film tarzı budur.

  !---- spoiler olabilir ----!
 4. müthiş eğlenceli film. çekinmeden izleyin, izlettirin efendim.
  kubo
 5. senaryo, replikler, karakterler, oyunculuklar ve çekim teknikleri.. gerçekten çok başarılı, tekrar tekrar izlenebilecek bir film. brad pitt için ayrı bir parantez açmak gerekiyor, adam döktürmüş resmen.