1. cehaletin ezelden baba vücudlu, hafif kirli sakallı, kot tişört takılan kalender biri. elindeki kafkayı bırakıp akşamki maça amigoluğa gidecek bir havası var.
 2. xururuca - geçmişte yaşayamayacağını bilse de hep eski özlemi içinde olan, soluk renkli kıyafetler seçen, sade bir saç stili ve yanından hiç ayırmadığı sırt çantası olan bir doktora öğrencisi.
 3. wrongside
  her şeyi gözlemleyen, üzerinde iron maiden'ın siyah tişortü olup, sessiz sakin gezinen, ancak kıvırcık saçlarına rağmen asla mutluluğunu kaybetmeyen, zekanın hasının onda olduğunu sanıp, umarsıca öpüşen, bir yandan da komedinin dibine vuran ve gerçekten güldüren birey.
 4. evindar - 1.80 boyun üzerinde, atletik bir yapıya ve rengine karar vermediğim uzun düz saçlara sahip legolas gibi birisi. hobi olarakta okçulukla ilgileniyor.
 5. omnipaque: nickten hiçbir çıkarımda bulunamadığım için birkaç girisine bakıp oyunbozanlık yaptım ehueh^^ olof dinlediğinden yola çıkarak naif biri olduğunu söyleyebilirim, bu da sadece elleri çok hoş bir kadın olabileceği çağrışımını yaptı. uzun saçlı, sade giyimli, 1.70-75 arası, tahminimce renkli gözlü kadın youser.
 6. ulgan: fularlı bir zata benziyor ama sanki genç gibi de duruyor...
 7. muchmorelitizm handikaplı üst oynuyorum bakalım tutucak mı :)
  psikoloji ya da sosyoloji okumuş, aile bakanlıgına baglı sevgi evlerinde çalışıyor. esmer iri dalgalı saçları var. fazla makyajdan hazetmez. kozmetik indirimlerini degil festival biletlerini kovalar :)
  blues dinliyor ama arada gizli gizli efkarlanıp ferdi baba eşliginde aglamışlıgı da var :)
 8. sentezor, üstü başı dağınık gezen kimilerine göre kendine ait bir tarzı olan, 30 yaşın üstünde, çoğunlukla melankolik takılıp dışardan asi görünmeyi ve charles bukowski'den -özellikle kadınlara dair- alıntı yapmayı seven bir erkek youser.
 9. madao802 muhtemelen erkek 1.81 boyunda uzun şaçlı, ortalama tipte bir insan. nickinkindeki 802 boğaz manzaralı bir otelde oda numarası olabilir. yalnızlığı seven geceleri porto şarabı içen biraz aykırı kişilikli bir canlı