spx - youreads

spx
 1. spor malzemeleri alanında türk firması olarak en köklü markalar arasında her alan da spx tv’nin sport point extreme üzerine hazırlamış olduğu youtube kanalı ile ürünleri hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiyi sizlere sunmaktadır. aynı zamanda spor ile ilgili birçok farklı bilgiye ulaşım sağlayabileceğiniz kanal üzerinden yayınlanan videolar sayesinde bu alanda ünlü isimlerin yapmış oldukları sporlarda kullanmış oldukları ürünler ile aldıkları sonuçlara ulaşım sağlanmasına yardımcı olunmaktadır.
  65 tane dünyanın sayılı markalarını bünyesinde bulunduran extpeme spor youtube kadar iyi dinamik, eğitici ve öğretici videoları sizlerle paylaşmaktadır. hazırlanan ürünler birinci sınıf kalitede olduğu için en kaliteli şekilde seçim yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. türkiye'nin 17 uluslararası dev markanın distribütörü olarak hizmet vermektedir.
  spx youtube kanalı
  hazırlanan ürünlerin kullanımı ve daha pek çok farklı ayrıntı üzerinde hazırlanan video seçenekleriyle bilgi almak isteyen kullanıcılara ve yeni müşterilere detaylı bilgi verilmektedir. ürünler birinci sınıf olduğunda kullanıcılar için fiyat olarak pahalı gelmektedir. ancak marka yapmış olduğu çalışmalar sayesinde ürünlerinin neden pahalı olduğu göstermek için videolar ile tanıtım için spx tv hazırlanmıştır.
  sporla ilgilenen ünlü isimlerin yapmış olduğu çalışmalar kanalı üzerinden yayınlanarak bir şekilde ürünlerin tanıtımı yapılmaktadır. tenis, kayak, snowboard, kano, koşu, yürüyüş, kaykay gibi pek çok farklı spor dalında kanal üzerinden eğitici bilgiler yayınlanmaktadır. daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler kanala abone olarak bu şekilde yapılan video yayınlarını takip edebilirler.
  outdoor sporlar hakkında videolar
  hazırlanmış olan çok sayıda farklı ürün için merak edilen her türlü bilginin yanı sıra aynı zamanda outdoor spor hakkında da merak ettiğiniz her türlü bilgi kanal üzerinden yayınlanmaktadır. youtuberlar ile birlikte hazırlanan eğlenceli videolar sayesinde hem ürünleri hem de aynı zamanda ürünlerin artı ve eksi yönleri konusunda bilgi alınmasına yardımcı olunmaktadır.
  özellikle sporla ilgilenen ünlü isimlerin yer aldığı videolar açıklayıcı içerikler ile bilgi almak isteyenler için youtube kanalı üzerinden sunulmaktadır. devamlı yenilenen video seçenekleriyle daha pek çok farklı konuda bilgi almak isteyenler sistem üzerinden yapacakları işlemleri kanalı abone olabilirler.


  https://www.youtube.com/spxtreme?sub_confirmation=1