stalker - youreads 1. sanırım türkçedeki en iyi karşılığı "musallat" olan kelime. ama yetmiyor işte bir yandan musallat olacak bir yandan da böyle gizli gizli takip edecek. ne onla ne onsuz yapamamak gibi bir hal. sevip de kavuşamayanlar yaparsa naif, sevmeyip de hiçlik içinde olanlar yaparsa aciz.
  abi
 2. dedektiflik en güzel bunlara yakışır kanımca. bazen düşünüyorum da seri katillerin kafa yapılarını taşıyor olabilirler mi? mümkündür gibi geliyor. takıntılı bir ruh olsa olsa gerek.
 3. türkçe'de "iz süren avcı" olarak geçer.
 4. başlığı görünce "hakkımda ne yazmışlar?" diye düşündüğüm. o derece ileri yani...
 5. whatsbomb adlı uygulama onlar için ekmek ve sudan daha önemlidir.
 6. bence dünyanın en iyi stalkerı @wtf
 7. mitte çalışsam ülke kalkınır, her türlü müsibetten kurtuluruz hökümet yetkilileri düşünsün bunu ..
  wtf
 8. meta'dayken hakkında yazdığım bi şarkıdan hangi diziyi ve o dizinin kaçıncı bölümünü (en az 10 yıllık bi bölümdü) o gün izlediğimi tespit eden, o bölümü aynı gün izleyen ve bana bu yolla kur yapan bi stalkerım vardı...

  selam olsun kendisine, şimdi nerelerdedir kim bilir ^^
 9. 1 ağsutos 2014 tarihinden bu yana avrupa birliği sınırları içinde tacizci olarak kabul edilen kimseler.

  stalking esasında bir tacizdir çünkü. ilk başta masum amaçlarla başlayabilir ama sonu çok kötüye gidebilir. yılanın başını küçükken ezmek gerekir.

  ondan sonra "avrupa'da taciz olayları daha fazla" diye bikbik öterler. kadın olsam polise gitsem "adamın biri beni stalklıyor" desem "de get bacım işimiz gücümüz var" derler. sonra da o adam kim bilir neler neler yapar.
 10. ne kullanırım ne etrafımdakilere öneririm, eksik kalabilir dediğim hede...