supergirl - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (4.50)
supergirl
dc'nin çizgi romanlarından uyarlanacak dizi, superman'in kuzeni olan kara zor-el'i ekranlara getirecek. krypton gezegenindeki felaketin ardından dünya'ya kaçan kahramanımız, farklı bir kimlikle yaşayacak. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen kara, olması gerektiği gibi bir süper kahramana dönüşecek. projenin arkasında arrow ve the flash gibi dizilerin yapımcısı greg berlanti var.


 1. s 01 ep 18'i izlemiş Arrow ve The Flash'i takip eden arkadaşlara bir sorum olacak.
  !---- spoiler ----!

  1- Barry Flash, Green Arrow, Black Canary isimlerini sayarken neden Superman demedi? Onların evreninde Superman ve Batman var diye hatırlıyorum. Sanki Oliver geçen sezonlarda birinden bahsetmişti. Bilen varsa mesaj atsın lütfen.

  Haftalık bölüm yorumuma gelince; şimdi benim bu bölümden beklentilerim yüksekti. Nitekim hepsini karşılayamadılar özelliklede son iki bölümden sonra zayıf kaldığını düşünüyorum.
  Kara ve Barry çok tatlılardı ama sanki Barry'i görünce Kara biraz aptallaştı salak salak konuştu ve çok fazla sırıttı. Sanki hoşlanmış gibiydi ama sonradan altından hiçbirşey çıkmadı. Şimdi Cat Grant buna Jimmy'i kıskandır dedi de Kara'da böyle planlar yapıcak bir karakter olmadığından Barry'le arasındaki elektriği hoşlanma olarak yorumladım.Neyse bölüm sonu Jimmy ile olan öpüşmesi ofsayttı kesinlikle. İki insan birbirine ne kadar yakışmazın cevabı. Ben Jimmyi Lucy ile seviyordum. Fakat Lucy'nin Jimmy'i Kara konusunda desteklemesi nasıl bir rahatlıktır. Daha geçen hafta ikisine de çok kızgındı ve üzgündü. Bu kadar çabuk atlatmaları olmamış. Bölüm boyunca herkes Kara ve Jimmy'i birbirlerine açılmaya zorladılar. Çok yapmacık buldum. Aşk yorumlarım bitti arkadaşlar asıl eleştiriye gelelim.

  Alex ve Jon Jonzz'dan hiç bir haber alamadık bu bölümde. En azından bitiminde gösterselermiş. Paradan kısıcaz diye son Martian'ı göstermediler anladık bari Hank kılığında görseydik ne yapıyolar neredeler. Bide Kara'dan yardım almamalarıda çok saçma. Zaten bu bölümdeki iki kötüyü toplasan bir villain etmezdi. Siobhan'ın gücü sesinde tamam anladıkta. Bu kadın nasıl kara'yı itip yere düşürebiliyor orasını anlamadım. (superhuman strength'e sahipmişte. Kara'nın uçak taşıdığı, binaları çökmekten kurtardığını düşünürsek onu düşürmesi pek mümkün gözükmüyor. Bu konuda bir bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim) Ayrıca daha bölüm başında güçlerini kazanmıştı ne ara kontrol etmeyi öğrendi. Bunlar çok zayıf kalmış. Silver Banshee hali ise kötü bir cosplay gibiydi. Özellikle saçları hiç olmamış. Makyaj yetersiz ve zayıf kalmış.
  Buradan silver banshee'yi görebilirsiniz.
  Sanırım ne demek istediğimi anlatabildim.

  Özetle bu bölüm sayıftı. Tek artısı Barry'nin gelmesiydi.
  !---- spoiler ----!