superman & lois - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (0.00)
superman & lois
clark kent ve lois lane evlenmiş ve iki yetişkin çocukları olmuştur. aile clark'ın büyüdüğü smallville'e geri döner.


 1. 2021 yılında başlamış cw dizisi. dc'nin diğer cw dizileri (arrow, flash, supergirl) gibi aynı evrende geçiyor. 1. sezonu bitirmeye yakınım ama hala çok karmaşık duygular içinde olduğum bir dizi bu. superman bugüne kadar bu kadar azılı birileriyle uğraşmamıştı; iki ergen erkek evlat. evet, yanlış okumadınız. koskoca superman, dünya’nın ve hatta galaksinin kurtarıcısı, bütün gün superman’lik yapıp akşam eve geldiğinde pelerinini asıyor ve iki ergen oğlunun tripleriyle uğraşıyor çünkü bu dizide superman ve lois lane evlenmişler ve ikizleri olmuş, sonra onlar da büyümüş liseye başlamışlar ve ailecek smallville'e dönüyorlar. hikaye bu noktadan başlıyor.

  şimdi itiraf ediyorum, orijin hikayesini bir daha izlemek zorunda kalmadığım için mutluyum. umarım bir kez daha general zod gibi artık kabak tadı veren hikayeleri işlemezler ama bazen hakikaten çok bayıyor bazı noktalarda.  !---- spoiler ----!

  jordan’ın gelişen süper güçlerine rağmen fazlasıyla emo halleri, çocukların genel anlamda "evreni kurtarmaya zaman ayırıyorsun ama maçıma gelmedin baba" "bu kasabada yapacak hiçbir halt yok çok mutsuzum" tripleri diziyi fazlasıyla ergen hedef kitlesine yönlendiriyor bence. ha, kazık kadar kadın olmuşsun hala süper kahraman izliyorsun ne bekliyorsun diyebilirsiniz ama az daha yetişkinlere yönelik yapabilirler kanımca çünkü yapanlar var.  !---- spoiler ----!


  tyler hoechlin’i teen wolf’ta beğenmeme rağmen, superman olarak pek alışamadım. zayıf kalıyor bence. superman kıyafeti fazla şişirilmiş ve kafası çok küçük duruyor üstünde sanki. ama clark kent olarak başarılı buluyorum. naif halleri ve sıcak gülümsemesiyle kansaslı saf çiftçi çocuk tiplemesini güzel oynuyor. lois'i oynayan Elizabeth Tulloch'u da grimm'le tanımıştım, sevmemiştim, burada da pek sevdiğimi söyleyemem. kadının bir iticiliği var ama o iticilik, her şeye burnunu sokan acar gazeteci lois lane rolünde pek sırıtmıyor. daha tahammül edilir buldum diyebilirim.

  neticede superman seviyorsanız ve çocuklarının beverly hills, 90210 dramına tahammül edebilirseniz deneyin derim.