survivor 2018 - youreads

  • izledim
  • izliyorum
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (2.50)
survivor 2018
2018’de survivor all star ve gönüllüler arasında geçen dünyanın en zor yarışması *swh
 1. baktım başlık açılmamış üşenmedim açtım.

  evet survivor izliyorum. yarışmacıların hiçbirini sevmiyorum gönüllüleri tam tanımasam da ama izleyip survivordan ve yorumlarımdan youreadsi mahrum bırakmıcam.

  şimdilik izlediğim kadarıyla all star çok güçlü ama hala gıcıklar, gönüllülerde de yakışıklı bi sporcu gördüm sanki.
 2. hakan ve anıl (yakışıklı şey) mahvettiler turabi ile hilmi’yi. afferin lan size.
 3. izlemeye bi türlü ısınamadım aşırı sıkılıyorum izlerken, en son türklerle yunanlıların olduğunda bıraktım ben galiba tamamen izlemeyi...
 4. gereksiz insanlar. bir tarafta milyon tl ler kazanan acun. bir tarafta 1300 tl asgari ile ağzı kokan türk insanı. televizyona kitlenin çevreniz ile ilgilenmeyin olur mu ? devam ediniz başarılar.
 5. izlemiyorum. neden? çünkü uyduya bağlanıp kanalları izleyebileceğim bir sistem yok evde. televizyonum ve netflix’im ile cidden sadece yabancı diziler ve belgesellere mahkumum. puhu’dan fi ve gundik gundik cinayetleri izliyorum ama yalan olmasın.
  parov
 6. acun bu turabi’ye nasıl katlanıyor niye bir şey söylemiyor konseyde derken adam canlı yayında bir patladı pir patladı. turabi de babasından azar işiten çocuk gibi kafasını yerden kaldırmadı sustu triplere girdi konuşma bile yapmadı.

  her ne kadar canlı yayında neredeyse azarlama şeklinde tek taraflı olarak yapılan bu konuşmayı doğru bulmasam da durumu bu noktaya getiren turabi’nin kendisiydi ve bence az bile söylendi.acun konuşurken tv karşısında milyonların içinin yağları erimiştir eminim. geciken bir konuşmaydı ama canlı yayında olması beni tatmin etti. ee turabi haketmiştin valla belki bir şeyler dank etmiştir dicem ama sanmam.