1. meksika içkisidir.
  bbs
 2. en sevdigim ickidir kendisi. mide bulandirmaz kusturmaz ve kafasi en guzel alkol kafalarindan biridir. meksika sempatikligini hissedersiniz shoti attiktan sonra o limonu yerken.
  kup
 3. biraya shot ilave etmek suretiyle tüketmeyi pek sevdiğimdir.
  mutlu
 4. fakirlikten şimdiye kadar sadece üç defa içebildiğim, içkilerin en güzeli. her shotta orgazmik anlar yaşatır. yoklukta shot bardağı yerine kahve fincanı kullanılmasını salık veririm.
 5. pek içki kültürüm yoktur sosyal ortamlarda eşlik etmek için içerim genelde. içlerinde tadını en beğendiğim severek içtiğim içki ise tekiladır kesinlikle. limon ve tuzu bir araya getirdiği gibi, insanları da bir araya getirme özelliği var. gidip bir yerde bira alıp içersin ama tekila içmek için en az iki kişi olmak lazım sanki. uzun zaman olmuş içmeyeli bak şimdi özledim.
 6. tekila aslında vodka'dan çok farklı bir içecek değil ama şu limon, tuz ritüeli onu biraz farklı kılıyor. bir meksika pazarlaması oluyor. incir'den üzüm'den yapılan vodka yerine agave meyvesinin fermantasyonu sonucu elde edilen etil alkol'ün distilasyonu ile tekila elde ediliyor. üretim vodka yani... siz smirnoff ve absolut vodka gibi 3 distile kaliteli bir vodka'ya herhangi bir cappy gibi şekerli meyve suyumsuları katmayın shot'ınızı yine limon ve tuz ile yapın aynı lezzette içersiniz hatta farkını hiç anlamazsınız bile. diğer taraftan barlarımız, cin, soda eşliğinde bizlere olmeca ayağı yapıyorlar. bizlerde shotlıyoruz.