1. aranan kan olabilir.
  youreads'in gidişinden şikayetçi falan değilim. aksine memnunum ancak daha iyi olması, daha çok (ancak dolu dolu) başlık açılması için uygulanabilir diye düşünüyorum.

  bir süredir aklımdaydı ancak abi'nin (#50720) iletisinden sonra en azından ben bitki çaylarıyla bir giriş yapayım istedim.

  umarım uygulayan yazarlar da çıkacaktır.*
 2. sağlık ve müzik alanında yazmak istediklerimi sol frame yavaş aktığından yazamıyordum önceleri. malum, bütün sol şeridi doldurmak biraz ayıp kaçıyordu. artık mecramız şenlendiğine göre, gün bugündür youser'lar! doldurun başlıkları (*:swh)

  doyurucu bilgiye ulaşmak adına çok faydalı bir şey olarak görüyorum tematik yorum girmeyi. herkes en iyi bildiği şey hakkında öyle ya da böyle yapıyor. şu anda bile soldan bir sürü şey öğrendim. hep böyle devam etse keşke...
 3. siteyi bilgiyle doldurmak için güzel yöntemlerden biridir. belli aralıklarda felsefe kanalında tematik çalışma yapıyorum kendimce. iyi kötü ortaçağa geldik. (*::) )

  bir dönem @bona dea kendi alanında güzel yazıyordu bir çeşit baskıyla karşılaştı sanırım. valla bizi yoran bilgi olsun daha ne isteyelim. açalım önünü tematikçilerin.

  **verdiğimiz vereceğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.
  abi