• izledim
    • izlemek istiyorum
  • youreads puanı (8.83)
that sugar film - damon gameau
senaryosunu damon gameau’nun yazıp yönetmiş olduğu that sugar film, sağlıklı olarak algıladığımız bir takım yiyecek ve içeceklerin içine katılan şekerin, vücudumuza vermiş olduğu tahribatı, benzersiz bir şekilde gözlerimizin önüne sürüyor.

yapımcılığını nick batzias, damon gameau ve rory williamson’un üstlenmiş olduğu eserin müzikleri ise joe petrina’ya aittir. 1 saat 30 dakika süresi olan that sugar film’in imdb puanı ise 7,2’dir. başarılı yönetmen damon gameau, bu müthiş eserde kendi dışında şu isimlere hugh jackman, richard davies, skyla delphinus, christina evans, stephen fry, lisa gloufchis, benjamin hancock, zelia kitoko ve isabel lucas’a yer vermiştir.


  1. ayrıca filmin bize öğrettiği şeylerden biri de kilo almanın sadece kaloriyle alakası olmadığıdır ki bunu öğrenince doktor ablamız da şaşırıyor bir miktar. deneyi yapan baş roldeki damon gameau iki ay boyunca aldığı kalori miktarını değiştirmeden sağlıklı yiyecekler yerine marketlerde satılan bol şeker içeren gıdaları tüketmiştir ve bunun sonucunda 8,5 kg. almıştır ve bel çevresi 10 cm. genişlemiştir. after-before