• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.00)
the comedy - rick alverson
babasının mal varlığını miras alma olasılığını bile umursamayan swanson ayrıcalık balonu nedeniyle tüm hayatı boyunca aşağılanmıştır. arkadaşları ile birlikte soğuk bir sosyal cennette yaşamaktadır; williamsburg. burada servet denen kavram tamamen silinmiştir.. mutsuzluklarını saygısızlık ve sahte samimiyet oyunlarıyla gidermeye çalışırlar. umursamazlıklarını sınamak için şımarık çocuklar gibi davranmaya başlarlar.


 1. youreads sinema grubunda abd sinemasına ayrılan nisan ayının ikinci filmi.

  2012 yapımı bu tuhaf film; ölmek üzere olan yatalak zengin bir babaya sahip avare, şımarık bir adamın hayatıyla buluşturuyor bizi.

  !---- spoiler ----!

  filmin giriş sahnesi, bir lgbt filmi izleyeceğimiz şeklinde fikir uyandırıyor ancak hemen aynı sahnede homoseksüel bir gruptan ziyade alkolün etkisindeki koca koca çocukların bir sefa anına denk geldiğimizi fark ediyoruz.

  yatalak adam, bakıcısı ve swanson'un olduğu filmin ikinci sahnesi dolu ve başarılı bir sahne. sefil kahramanımızın nasıl bir karaktere sahip olduğunu ve mutsuz hayatını biraz olsun renklendirmek için neler yapabileceğini gösterdi bize.


  !---- spoiler ----!

  filmin notunu vermekte zorlanıyorum. kesinlikle zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum. swanson karakterinin naked'daki johnny'i anımsatması bile filmin bazı günahlarını affettirebilir.