1. polonyalı oyun stüdyosu cd projekt red tarafından geliştirilen, the witcher oyununun devamı olan ve serinin 3. oyununun da çıkmasına çok az zaman kalan rpg oyunudur.

  ben mi bilmiyorum yoksa hakkaten öyle mi ama bu oyuna türkiye'de yeteri kadar değer verilmediğini düşünyorum şayet rpg oyunlarını sevmeyen biri olarak - strateji bizim işimiz - resmen bayıldım. grafikler filan destansı be kardeşim. bir de oyun türkçe lan! hani adamlar güzel dilimizi yapmışlar koymuşlar ilk defa bir oyunu bu denli zevk alarak ve de anlayarak oynadım. sevin gari, destekleyin gari de bakarsınız günün birinde gta vi'da da türkçe dil seçeneği oluverir.

  neyse gelelim oyunla ilgili kilit iki paylaşıma...

  1- oyunda belli bir süre sonra canınızı fazlasıyla sıkacak olan eşya taşıma kapasitenizi ortadan kaldıran şu mod u;

  http://modsreloaded.com/witcher-2-zero-weight-mod

  2- oyunda bir çok şeyi daha gerçekçi yapan ve geliştiren şu modu:

  http://redkit.cdprojektred.com/?c=mod&m=show&p=77

  yüklemeden oynamayın! ben ki genelde oyunları önce bir modsuz oynadıktan sonra modla oynamayı tercih eden biri olmama rağmen ilk defa bu oyun için "lan keşke direk modla başlasaymışım" diye düşünmüşümdür.

  modları kurmak da çok kolay öyle acayip programlar vs. yok - öyle olsa inanın ben beceremezdim - oyun için sonradan çıkmış olan 3 5 tane dlc de olmadığından yok şu versiyona uygunsuz yok böyle olursa şu modla çakışır durumları da yok. save li oyunlarınızda da en ufak bir sorun olmadan kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. özetle çok kolay bir kurulum ile çok daha keyif alarak oynamak mümkün oyunu. sadece 2. mod 1gb dolaylarında.