1. bu haberi burada paylaşmadan edemedim. şincik şöyle olmuş olay; bi hanım kızımız ile bi tane çocuk tinder'da eşleşmişler, çocuğun evine gitmişler, kadın tuvalette kakasını yapmış, bakmış ki sifon çalışmıyor e eseri de gidecek gibi değil, bokunu pencereden fırlatmaya karar veriyor. evet buna karar vermekle kalmıyor eyleme de geçiyor ama başarısız bir deneme sonucunda boku iki pencere arasında sıkışıyor, boku oradan alayım derken kendisi de sıkışıyor. çocuk da napsın itfaiyeyi çağırıyor.

  ya hayat boyunca hatırlanası, hatırlandıkça yerin dibine geçilesi müthiş bi olay diil mi :D kızı tebrik ediyorum valla böyle bir fikri üretebildiği ve kendisini bu duruma sokabildiği için. hayır sonra ikinci buluşmayı da gerçekleştirmişler ki çocuğun da zeka yaşının kızla aynı olduğu kesin iyi bir match olmuşlar :D

  aha da boklu haber (:
 2. bokunun akıbetini daha çok merak ettiğim kadın.
  acaba bokunu da kurtardılar mı? sonuçta o da sıkışmış.

  edit: evet bokunu başarılı bir operasyonla kurtarmışlar. ardından şampanyalar patlamış ve helikopter sesi altında operasyon sonu öpüşmesiyle bitirmişler geceyi.
 3. sıçıp sıvayıp üstüne tüy dikip bunu tüm dünyaya duyurmak. başarılı sıçış diye buna derim. yıllardır sıçarım yan komşudan uzağına duyuramadım.
 4. (bkz: mağara serin miydi)

  geçen yılki olayın bbc tarafından yeniden ısıtılıp sunulmasıdır. türk medyası yapsa neyse de koskoca bbc'nin bu haberi yeni bir olaymış gibi yansıtması ne ya?