tragus piercing - youreads

  1. doğru ve steril şartlarda yapıldığı takdirde iki haftada yarası geçen piercing türü. elbette bu süreçte kremle bakımını yapmak zorundasınız. sonuçta vücudunuzda suni bir delik açılmış ve dolayısıyla o bölge yara halinde.

    cinsiyet farkedilmeksizin yaptırılabilir. estetik bir duruşu vardır.
  2. kıkırdağımdaki piercing iyileşir iyileşmez yaptıracağım, umarım bu sefer kulağımın düşmesine sebep olmaz dediğim piercing çeşidi. zira ne kadar iyi baksam da ne zaman piercing işine kalkışsam ağrısı günlerce uykusuz bırakacak derecede aşırı oluyor. (bkz: sakınan göze saplanan çöp şoku)

    aylardır hayalini kurup "hmm bu tragusta çok güzel durur." diyip bolca piercing biriktirdim, son dakika vazgeçip kaçmayayım diye en gaddar arkadaşımdan eşlik etmesi için rica ettim, sanırsam birkaç hafta sonra görseliyle bu girimi editleyeceğim. lakin istanbul'da çok içime sinen bir yer henüz olmadı kötü tecrübelerimden dolayı, o nedenle tavsiyelerinize açığım. (*:beyoğlu pasaj demeyin artık rica ediciim)
  3. bu tarz şeylere kapalı bi insan değilim yani yanak bile deldirebilir ama bu tragus olayını gördüğümde hep içim bi hoş oluyo bakamıyorum :(