1. minimal bir sosyal ağ. sayesinde 15 yaş insanlar bile adeta ünlü ayağına takılıyorlar.
  zgrkk
 2. ilk olarak kuzene tübitak'tan gelen mail ile adını duyduğum oluşum. 2008 sonu idi yanlış hatırlamıyorsam. "lan dur bakalım neyin nesiymiş?" diye üye olup bir bok anlamamıştım. o sıralar türk yok gibiydi zaten, feysbuk gibi yaygınlaşmaz herhalde diye düşünüp siklemedim. halbuki patlatsana baba twitleri. bi twitter fenomeni de ben olurdum :/ en azından kız falan düşerdi. di mi?
 3. açıp okumaya korktuğum site. ne zaman acsam başka bir felaket ve dram haberi ile karsilacagimi hissediyor ve çoğunlukla hakli çıkıyorum.
 4. iyi, güzel site fakat burada ceset, yanmış, vurulmuş vs. gaddarca öldürülmüş insanların resimlerini yayınlayan, bunları rt leyen insanlar var. geçen sene böyle resimler göre göre sinir krizi geçirmiştim. hala arada bir rastlıyorum. bu tarz tweetlerin sansürlenmesi veya görülmeden önce bir uyarı sistemi gibi bir şey yapılması lazım.
 5. bundan böyle alıntı yapıldığında ayrıca 140 karakter daha yazılabilecekmiş. 280'e kadar yolu olacak yani.
  one
 6. zeki müren'de bizi görecek mi? sorusunun cevabı olan sosyal ağ.
 7. insanların karşılıklı takipleştikleri fakat aslında takip etmedikleri yerdir
  bu yüzden social marketing veriminin daha az olduğunu düşünüyorum gönderi dönüt oranı zayıf gerçekten.
 8. ben bir kere açtım bunun hesabını , bir saat dayanabildim. arkadaş insanlara bakıyorum yüzlerce kişi takip ediyorlar , o entry akışını nasıl takip ediyorsunuz siz. üç beş haber kanalı , bir iki yazar , bir iki müzik grubu bir de ablamı takip ettim , ulan hangisini okuyacağımı şaşırdım. her sayfayı yenilediğim de bissürü yeni entry geliyor . akla zarar yemin ederim.
 9. kaç yıl oldu hala üyelik almadım, almayı da düşünmüyorum nedense. özel alanlarımızı ne kadar çok saçmaya başladık her yana...
 10. sözlükleri, forumları bitiren mikro blog.