1. Biletix'teki açıklaması şöyle oyunun:

  "Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack'in komik hikayesi...

  Shanette adım adım izliyor Jack'i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette'ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı... Vazgeçmeye hiç niyeti yok.
  Duru Tiyatro'nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu'nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick'in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koyuyor.

  Emre Kınay Jack Fisher'ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn'u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi.

  Duru Tiyatro'nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz'ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat sizi bekliyor. Geç kalmadan yerlerinizi hemen ayırtın. Bizden söylemesi..."

  Kendi adıma yorumlarsam da çok büyük beklentiyle gitmediğim, eğlendiğim bir oyun oldu. Emre Kınay'ın da Evrim Alasya'nın da oyunculuğunu, sahnedeki enerjisini, paslaşmalarını beğendim. Canlandırdığı karakter dolayısıyla Evrim alasya'nın işi ve duygu geçişlerini yansıtması daha zordu ama gayet başarmış.

  Oyunla ilgili bir eleştirim ses konusunda. Yaka mikrofonu kullanmıyor oluşları bazı cümlelerin önlerden bile duyulamamasına sebep oldu. Şarkılı kısımlardaki mikrofon al- bıraklar da biraz kopukluğa sebep oldu.

  Oyunla ilgili şu soğuk espriyi yapmazsam olmaz: Afişi görüp arttırdık ve 4 bekar olarak izledik biz oyunu :)