1. he kurban he, unicef de akp'ye düşman terör sevici, kripto fetöcü. sivil öldürülmüşse, çocuk öldürülmüşse bunu gizlemesi gerekiyordu, söylerse terorün sözcüsüdür. ya da ypgliler öldürüp türkiyeyi karalamaya çalısıyor. butün dünya katliamcı, akp hariç. tanrım reis o kadar iyi ki, peygamberler kadar kalbi temiz. afrindeki çocuklar için neler yapiyor, fakat unicef gibi fetöcü amerikancı pydpkkypgdaeşdhkpclı orgütler onu karalıyor,çekemiyor, nizam geliyor dunyaya nizam.
  2. bu gün ki skandalla ilgili olarak; unicef'in zeytin dalı operasyonu afrin olarak verdiği fotoğraf geçtiğimiz yıllara ait eski bir fotoğraf ve ghouta'da çekilmiş.

    simdi kimsenin ekmegini elinden aliyormus gibi olmayalim ama google'in en yaygın kullanılan servislerinden biri image search daha doğrusu reverse image searchdur. ben fotograflarin daha yuksek conurluklulerini bulmak icin kullaniyorum ama unicefin dezenformasyonunun anlaşılmasını sağladığı şekliyle yani herhangi bir fotoğrafın gerçek zamanını ve lokasyonunu da bulmanızı sağlayacak şekilde de kullanilir. daha da acmamiz gerekirse ilgili fotografi google serverina yuklersiniz ya da fotoğrafın linkini girersiniz, google da size fotografin internette diğer kullanıldığı yerleri gösterir.

    benim anlamadığım, cok ozur diliyorum, bu zeytin ağacının hangi dalı unicefin neresine batti da bunu yaptı? ^:swh^

    ekleme: dal, orasına burasina batmak falan hoş ifadeler değil ama bunlar hdp milletvekili ve belediye baskani sayin osman baydemir'in zeytin kelimesi hariç yanına bir kısmı hdp milletvekili 50 erkek ve kadın alip 40 kamera ve mikrofona karşı kullandığı ifadelerdir.