üstün insanların ortak özellikleri - youreads

 1. matematik konusunda bilgisiz ve yeteneksiz bir üstün insan olamaz. matematik konusunda bir deha olduğumu hayranlarım bilirler.

  üstün insanlar kendilerini çok iyi tanır ve gözlemlerler. bir doktor olarak insan vücudu ve psikolojisini iyi bilirim. bir senarist olarak ise insan davranışlarını gözlemlemek benim işim.

  sanatla uğraşmayan üstün insan düşünemiyorum. bir yönetmen olarak yedi sanatı da bilmek yetenekli olduklarımı insanlara sunarak vizyonlarını genişleten biriyim.

  üstün insanların büyük amaçları ve idealleri vardır. ben cahil insanları eğitmek için sözlüklerde yazmaya başladım. dünyayı eğitimsiz boşuna oksijen harcayan bünyeleri okuyan düşünen dünyayı daha güzel bir yer haline getirmeye çalışan insanlar haline getirmek.

  üstün insanlar genelde yalnız takılırlar. çünkü boş insanların saçmalıklarına tahammül edemezler.

  çok kitap okurlar. benim hiçbir zaman boş vaktim yoktur. ya okurum ya yazarım. sürekli not defterim yanımdadır. bu dünyada beni en onurlandıran şey kütüphanemdeki okuduğum kitaplar.
 2. üstün olduklarının farkında değildirler. geçen biri bana "üstünsün" dedi. ben de "yok ya olur mu öyle şey" filan dedim. üstün insanlar mütevazidirler. bi o iltifat ediyor bi ben mütevazi oluyorum. bi o bi ben, derken en son kendime çok ağır sövdüm de konu kapandı. o ne lan öyle, tahterevalli mi oynuyoz yavşak
  yok
 3. uçana kaçana atlayabilecek bilgi birikim ve kaliteye sahip olmaları.