1. (bkz: zovirax) gibi novartis firması tarafından çıkartılan uçuk kremi. sürdüğünüz ve de söylendiği üzere 2 saat aralıkla kullandığınız takdirde uçuğun büyümesi hangi safhada olursa olsun durur.kısacası benim gibi uçuk problemi yaşayan insanların kahramanıdır.
 2. etkili uçuk kremi. 2 gramlık tüplerde satılır,fiyatı 15 tl civarındadır yani kilosu 7.500 liraya denk gelir.
 3. bu kreme ihtiyaç duyan kişiler, malesef bebekliklerinde yine uçuk sahip kişiler tarafından umarsızca öpülmüştür, ısırılmıştır, haşır huşur sevilmiştir.
  konu komşu tarafından toplanıp toplanıp evinize gelmişler, cümbür cemaat gelmişlerdir.
  efendim 2 yaşına kadar bebekleri sadece anaları öpebilir. 2 yaşına kadar bu virusu alan yavrucaklar da ömür boyu mücadele eder dururlar.
  sözün özü bu kreme ihtiyaç duyuyorsanız öpmüşler sizi.
 4. aşağı yukarı 0,5 gr gelen erkek lepisteslerle karşılaştırıldığında bile pahalıdır. zira oturup hesap kitap yapınca lepistesin kilosu 3-100 bin bandında değişiyor.

  ilacımız vectavir'e dönersek, üretim yeri olan çekya'da 9,80 eurodur. bu da yaklaşık 46 lira eder.

  us'de discount internet pharmacylerde türk parası karşılığı yaklaşık 40 lira olan 10,41 $'a bulabilirsiniz ki ilacın hastaya ulaşması zaman alır. bu fiyata bulacağınız vectavir'in üretim yeri çekya, ithal edildiği ülke türkiye'dir. işin ilginci türkiye'den yurt dışına ilaç satmak yani çarpraz ticaret kanunen suçtur. tespiti halinde hapis cezası bile vardır.

  avustralya'da yaklaşık 51 liradır.

  yine türkiye'den ithal edilen çekya üretimi vectavir'in ingiltere fiyatı ise online discount pharmacylerde yaklaşık 37 liradır.