1. kişiye özel internet sayfası yaptıkları anda bıraktığım şoparatör. kampanya var ama sana yok ona var, paket var ama sana yok şuna var diyebiliyorlar artık. daha doğrusu seni bi kere avladılar mı konuyu kapatıyorlar ayda en az 50 lira fatura ödemen bir şekilde sağlanıyor. ürkütücü açıkçası.

    faturasız ise telefonla kontör yüklemeye kalktığınız anda 1 yıl boyunca ücretsiz kontör yükleyebilme hakkı dye saçma sapan bir hak satmaya çalışıyorlar. zaten kontör parasını biz veriyoruz bir de bunu yüklemek için niye ayrıca para verelim ki? bir de bunu yaparken kontör yüklüyorum onayı ile satış yapıyorlar ki bunun adı sahtekarlıktır. çoğu kişi bu konuda mağdur oluyor.

    son durumda anladığımız şu; yılda bi kere operatör değiştirmek zorundayız. mesela şimdi avea'ya geçtim, paketim 15 tl 750 dk. konuşma, 2 gb internet, 1000 sms var. vodafondayken faturam 50 tl idi sadece internet 4 gb gerisi aynıydı. bir anda aynı şeyi 35 tl karla alabiliyorsunuz. şimdi 1 sene geçer ttnet de bana her türlü kampanyayı kapatır 50'ye zorlar ben de turkcell'e geçerim. sonra vodafone'a sonra yine avea'ya.

    standart olan maksimum 25 tl ödemektir. fazlasını ödeyen operatör değişsin, faturasıza geçsin.
    abi