voltran - youreads 1. snooker sever, doğal olarak ronnie o'sullivan hastası, spor temalı kitap arşivler, kent fm dinler, disiplin abidesi dost. ^:ayrıca pürdükkat moderatörümüz^
  one
 2. alman disiplini, japon çalışkanlığı bir arada toplanmış. kitap eleştirse de okusak diye bekliyoruz. badilistlerde yerini alması şart olan yazarlardan.
  abi
 3. her yorumunda cliffe göndrrme yapan youser. aldatılmış eski sevgili gibi adeta sürekli bir dur şuna laf sokayımcılık hakim. ne diyelim umarım kuyruk acısı biter de rahatlarız.
 4. @dj-ler hesabının büyük yapılanmasını ifşa etmiş yazar. ona bu üstün zeka dolu başarısından dolayı bir haftalık bilecik tatili veriyoruz.
  ayrıca böyle bir deha olduğu için de @dj-ler'in yakın korumasına alıyoruz kendisini.
  @dj-ler hesabı tarafından şu gibi artılar ile desteklenecektir.
  1-) ilk önce okuma yazma ve okuduğunu anlama öğretilecek. bedava. zira dj-ler hesabına bakılacak olursa orada radyo yayınları haricinde entry bulunmamaktadır.
  2-) ilk önce cliff'e takık olan bu yazar şimdilerde @dj-ler hesabına takıktır. bir süre sonra boş kalıp da canı sıkılmaması için bir başka takık olacağı yazarı @dj-ler hesabı bulacaktır.
  3-) @dj-ler hesabı sürekli olarak her girdisini artılayacaktır. çünkü voltran da @dj-ler hesabının tarikatından artık.
  4-) @dj-ler hesabının herhangi bir başlığına entry girmesi halinde ilgili yazar ve dj kişisinden yayınının %2lik bir kar payı voltran'a verilecektir. isterse bu kar payını bilecik tatiline dönüştürebilir.


  (#11628) 'de de göreceğiniz gibi kitap eleştirilerine önem veriliyormuş. ben de merak edip daha okuduğunu bile değerlendiremeyen bir insan nasıl güzel kitap yorumu yazar ki dedim. ya alıntı çıktı ya da bir iki satır yahut cümlelik kaale alınmayacak yazılar. yani kendi ve ahbaplarının tam zeka yaşına göre şeyler.
 5. davulu tokmaklayan ama sesi dümbelekten çıkartan değişik.
 6. youreads'teki yazarların düşüncesini tek yorumla özetleyen yazar. abi'ye seslenmedi resmen haykırdı ama abi dinlemiyorki.