1. oldukça geniş bir arşivi olan ücretsiz e-kitap sitesi. hem android hem ios uygulaması mevcuttur. amatör yazarlarda var. siz de kitap okuyabilir, isterseniz yazarak burada paylaşabilirsiniz. türkçe kitaplar da mevcut. sayesinde bir çok yazarın yazıları kitaplaştırılmış ayrıca.

    buradan
  2. Güzel düşünülmüş ama içine edilmiş site. Vakti zamanında çok güzel bir senaryom vardı. (Ki bayağı sağlamdı hala yazıyorum 150-160 sayfa şu an) dedim hafta hafta, bölüm bölüm atayım belki beğenirler. En işlek saati seçtim (yeni.eklenenlerde çıksın diye) ve ekledim. Herkese link attim falan. 200 okunmayi gecemedim kardeş. Millet 1 milyon falan yapıyor. Dedim bunlar üstad falan herhalde bir bakayım neler yazıyorlar. Ergen kızların yazdığı saçma sapan, kötü aşk hikayeleriydi. Bu kadar zekice bir fikir saçma sapan bir şeye dönüştürülebiliyor. Link'e bakarsanız aslında güzel sayılabilecek bir site olduğunu da görebiliriz, çünkü divan edebiyatı geleneğini yaşatmaya çalışan 9 yaşında yazarlar bir hayli fazla. Siz siz olun, uzak durun kardeşlerim
  3. wattpad'e bir şeyler yazmak amacıyla girdim ama yazılanları görünce iq seviyem düştü resmen. ben de amacıma uygun olarak artık okumuyor naçizane yalnızca yazmaya çalışıyorum. şöyle de bir çalışmam var. affınıza sığınarak biraz vaktinizi çalmak istiyorum..

    buyrun