• izledim
  • izlemek istiyorum
 • youreads puanı (7.64)
x-men; apocalypse - bryan singer
x-men halkasının bu son filminde ilk mutant apocalypse, mahşerin dört atlısı storm, angel, psylocke ve magneto ile birlikte insanlığa hükmetme savaşında x-men ekibine soğuk terler döktürecek. film 80'lerde geçmesi üzere tasarlanmış. vizyon tarihi ise 27 mayıs 2016.


 1. film öncesi kısa bir bilgilenme turu yapmak isteyenler x-men evolution son sezona göz atabilirler.
 2. comic con fragmanı gelmiş. sttirik sentinellerden sonra haşmetli apocalypse'i de cücük kadar adama dönüştürmüşler. avengers'teki elmacıklı ultron'u da unutmayalım. http://youreads.net/yorum/34302
 3. Evrenlerin en güzeli x-men evreninin diğer hero evrenlerine göre daha akıcı ve daha güzel işlenmiş olmasını bekliyordum ve 2016 yılının en güzel çizgiroman uyarlaması ödülünü kendimce veriyorum. Güzel film. Gerek görsellik gerekse karakter işlenişi tatmin edici. Ha konu daha mistik işlenebilir miydi? Elbette eksikler yok desek olmaz. Fakat sinema sonrasında paranızın hakkını veriyor, emin olun.


  Çok önemli soru
  !---- spoiler ----!

  Önceki filmlerden birinde Profesör ve Magneto'nun yaşlı iken gidip çocuk Jean Grey ile tanışma sahnesi vardı. Bu filmde ise Genç Profesör ve Magneto, genç Jean ile aynı dönemdeler. Şu yaş mevzuları önemsenmemiş olabilir mi? Lütfen kırmızılandırın.
  Şu görsel derdimi daha net anlatmamda yardımcı olacaktır. Jean Grey


  Son olarak son sahnedeki Weapon X kanı ile diğer tüplerin çantaya konduğu sahne tahminimce; Deadpool.

  !---- spoiler ----!

  Düzenleme: Fotoğraf eklendi.