yabancifilmmekani.com - youreads

 1. kendi kurduğum bir film sitesi. youreads üyelerine adanabilir bir site. girip bakmanızı isterim. daha yeni kurulmuş bir site. geri bildirimlere ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler
  link
  ryu
 2. emek hırsızının kendisini ifşa etmesi.

  edit: gösterilen filmlere telif hakkı ödeniyorsa özrümü dilerim. ödenmiyorsa hırsızlığın daniskasıdır. bir yönetmen olarak en kıl olduğum siteler. bu tip bir sitede emeğe saygı filmi sitemizden izleyin gibi bir şey yazanı bile gördüm. sanki filmi kendisi çekmiş.
 3. emeğin anlamını öğrenemişlerin zoruna gitmiş film sitesi.
 4. yeni filmlere ihtiyacı olan film sitesidir.
  kalba
 5. iyi olmuş. Galiba r10'dan script almışsın. Hayırlı olsun. Ben telife inanmam. Suçu ve suçluyu övmek gibi olmasın ama telif boktur. Filmleri vk'ya oraya buraya atar, reklam da çakarsın. Gold üyelik müyelikle yolunu da bulursun bence. Kapatırlarsa da http://www.mekaniyabancifilmleri.org 'la yoluna devam edersin gardaş. Bahtın açık olsun, ışıkla kal
  (bkz: emeğe saygı artı rep)
  yok
 6. aslında kimsenin umursamayacağı sıradan bir film izleme sitesi asklepiosun başarılı karalama kampanyası ile reklam yapmış oldu işte bunlar hep ters psikoloji.
 7. sık kullanılanlarla eklediğim site.

  emek hırsızlığı vardır evet ama zerre kadar sikimde değildir afedersiniz. cinemaximum, d&r gibi ultra kapitalist şirketler varken her türlü korsan faaliyeti destekliyorum.

  ta ki fiyatlar, normal bir düzeye inene kadar. 23₺’lik sinema ücreti olur mu amk? dvd filmler de aynı fiyata satılıyor, ancak dvd’lerin 480p kalitesinde olduğunu hatırlatmak isterim. 2017 yılındayız, 480p mi izleyeceğiz?